پیروزی Team Secret در مسابقات انتخابی اروپایی TI6

secret ti6
توسط - موضوع اخبار

Team Secret امروز پس از گذر از موانع بسیار، پیروز مسابقات انتخابی اروپایی TI6 شد. در مرحله نهایی این مسابقات که به صورت گروهی و BO1 برگزار شد، سه تیم Secret، Fantastic Five و Escape Gaming با ۶ امتیاز در صدر بودند و به همین دلیل باید برای کسب جایگاه اول با یکدیگر بازی می کردند.

Team Secret – Escape Gaming
g1

Team Secret در این بازی درفت خود را بر روی تیم فایت و پوش های سنگین متمرکز کرد و از ابتدا تا انتهای بازی بر روی تاور ها و در دست گرفتن کنترل مپ تمرکز داشت. Secret توانست از Death Prophet خود به بهترین شکل استفاده کند و با قرار دادن cooldown اسپل لول ۶ این هیرو به عنوان شمارش معکوس آغاز پوش به سرعت تاور های Tier 1 حریف را نابود کنند و کنترل مپ را در دست بگیرد. با این حال، دفاع خوب Escape Gaming از بیس خود Team Secret را مجبور به بازی محتاطانه و گرفتن Aegis به منظور پوش دادن کرد.

Escape Gaming با این وجود قادر بود که تنها با استفاده از هیروی Timbersaw از سربازخانه های خود دفاع کند اما در دقیقه ۴۸ این تیم طی یک Smoke Gank پنج نفره به دام Arteezy و اسپل لول ۶ او افتاد و ترکیب این اسپل با اسپل های لول ۶ دو هیروی Darkseer و Winter Wyvern باعث نابودی کامل Escape Gaming و پیروزی Team Secret شد.

======

Team Secret – Fantastic Five
g2

F5 در این بازی سرنوشت ساز پیک های خود را بر روی گنک های سریع ابتدای بازی متمرکز کرده و درفت خود را با پیک Morphling به اتمام رساند. Team Secret نیز همچون بازی قبل درفتی با قابلیت تیم فایت بالا را برگزید.

همانطور که انتظار می رفت، تیم Fantastic Five در ابتدای بازی با فرا رسیدن اولین شب و گنک های Night Stalker و Earth Spirit موفقیت زیادی کسب کردند، به طوری که حتی توانستند Morphling را نیز وارد درگیری های کوچک کرده تا به روند فارم کردن او کمک کنند. Morphling که به این صورت توانست یک Linken’s Sphere زود هنگام فارم کند توانست مرتبا در فایت ها حضور داشته باشد و به همین دلیل نیز از نظر گلد و فارم در مرحله میانی بازی در صدر جدول بود، اما در حالی که Fantastic Five تمرکز خود را روی سرکوب کردن هیروی Juggernaut معطوف کرده بود، Arteezy که توانسته بود از درگیری ها جان سالم به در ببرد پس از مدتی موفق به بستن آیتم های اصلی Templar Assassin خود شد و وضع بازی را به نفع تیمش برگرداند. گرفتن دو کیل از Morphling پس از دقیقه ۴۰ و قابلیت تیم فایت برتر تیم Secret به آن ها اجازه داد که تنها با یک پوش موفق به گرفتن Mega Creep شوند و با وجود این که بی دقتی در تیم فایتی که در بیس حریف صورت گرفت می توانست منجر به شکست آن ها شود در نهایت برنده گیم دوم خود شده و به TI6 راه یافتند. Fantasic Five و Escape Gaming یک فرصت دیگر برای رسیدن به TI6 از طریق مرحله حذفی مسابقات انتخابی دارند. پیروز مرحله حذفی به TI6 رفته و تیم دوم نیز به مسابقه Wild Card می رود.

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

ارسال یک پاسخ