پیوستن دوباره Universe و Zai به Evil Geniuses

zai and universe ESL
توسط - موضوع اخبار

تیم Evil Geniuses در حالی که چند روز بیشتر به مسابقات انتخابی آزاد TI6 باقی نمانده است با اخراج دوباره Aui_2000 و بازگرداندن Zai و Universe در ترکیب تیم تغییر ایجاد نموده است.

در بیانیه رسمی Evil Geniuses گفته شده که اینبار بر خلاف دفعه قبل با Aui در این مورد صحبت شده و EG زمان و موقعیت های از دست رفته به دلیل این تغییر ناگهانی را جبران خواهد کرد.

Ludwig ‘zai’ Wåhlberg با بازگشت به تیم دوباره نقش ساپورت را برای تیم ایفا خواهد کرد و Clinton ‘Fear’ Loomis به نقش کری بازخواهد گشت، و این در حالی است که این تیم با این تغییر چالش بزرگی را برای خود ایجاد کرده است. در بیانیه تیم EG گفته شده که این تیم با اطلاع کامل از این که تغییر در ترکیب تیم باعث می شود نام این تیم از فهرست تیم های دعوت شده حذف شود این تغییر را انجام داده اند. Zai در روز های آینده برای تمرین به همراه EG به آمریکا خواهد رفت. با توجه به وبسایت طنزی که توسط EG برای اعلام این خبر راه اندازی شده است به نظر می رسد بازیکنان EG با اعتماد به نفس کامل وارد مسابقات انتخابی خواهند شد.

مسابقات انتخابی TI6 از تاریخ ۱ تیر ماه آغاز می شود و تماشای جدال دو تیم EG و Secret که شرکت در مسابقات انتخابی آزاد را به دعوت مستقیم ترجیع داده اند در این مسابقات بدون شک هیجان انگیز خواهد بود. انتظار می رود فهرست تیم های دعوت شده به TI6 نیز طی چند روز آینده اعلام شود.

ترکیب فعلی Evil Geniuses:

Clinton ‘Fear’ Loomis
Syed Sumail ‘SumaiL’Hassan
Saahil ‘UNiVeRsE’ Arora
Ludwig ‘zai’ Wåhlberg
Peter ‘ppd’ Dager

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

ارسال یک پاسخ