کناره گیری موقت eLeVeN از بازی حرفه ای

eleveN
توسط - موضوع اخبار

eLeVeN به تازگی به دلیل مسائل شخصی تصمیم به ترک موقت ترکیب اصلی EHOME و کناره گیری از میادین گرفته است و این تصمیم او به این معناست که EHOME شانس دعوت شدن به TI6 را از دست خواهد داد. این خبر در حالی اعلام شده است که EHOME موفق به رسیدن به Manila Major نشده و تا TI6 در هیچ LAN بزرگی حضور نخواهد داشت. در اعلامیه رسمی EHOME که در twitlonger منتشر شده است اعلام شده کناره گیری Eleven به دلیل خواست او برای بودن کنار پدربزرگ بیمارش است و او هر زمان که بخواهد می تواند دوباره به تیم بازگردد. هم اکنون جایگزینی برای او معین نشده است.

“Eleven تصمیم گرفته به دلیل بیماری پدربزرگش و همچنین خواست شخصی از میادین کناره گیری کند تا قبل از TI6 بتواند با خانواده اش باشد و تجدید قوا کند. او در نقش ذخیره برای EHOME قرار گرفته است، و جایگزین او نیز به محض انتخاب شدن معرفی خواهد شد.”

با وجود این اعلامیه، تیم EHOME به صورت رسمی بازیکن ذخیره ای ندارد و این به این معناست که این تیم باید از یک بازیکن بدون تیم استفاده کرده یا بازیکنی از تیمی دیگر را به تیم بیاورد. به هر حال EHOME شانس دعوت به Ti6 را از دست داده است، چرا که بر اساس قانون نقل و انتقالات، تیم هایی که پس از مهلت ثبت فهرست بازیکنان در لیست خود تغییری ایجاد کنند دعوتنامه ای برای TI6 دریافت نخواهند کرد و EHOME نیز باید در مسابقات انتخابی آزاد برای شانس رسیدن به بزرگترین تورنومنت سال مبارزه کند.

ترکیب فعلی EHOME:

???
Wang ‘old chicken’ Zhiyong
Daryl Koh ‘iceiceice’ Pei Xiang
Zhang ‘LaNm’ Zhicheng
Lu ‘Fenrir’ Chao

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

ارسال یک پاسخ