کنار گذاشته شدن Nahaz از The International 2016

nahaz1
توسط - موضوع اخبار

Alan ‘Nahaz’ Bester به تازگی اعلام کرده که در The International 2016 حضور نخواهد داشت. او تاکنون در تمامی تورنومنت های بزرگ امسال حضور داشته است.

Nahaz با وجود اینکه از سال ۲۰۱۲ به آنالیز دوتا مشغول است، تنها به تازگی در این زمینه به شهرت رسیده است. او در تورنومنت های ESL One Frankfurt, The International 5 و دو Major از سه Major امسال (Manila, Frankfurt) به عنوان آنالیزور حضور داشت و توانست قابلیت های خود را به خوبی به نمایش بگذارد. سری محبوب Stats Don’t Lie در یوتیوب که در آن Nahaz پیشبینی های خود برای تورنومنت ها را به اشتراک می گذارد نیز یکی از دلایل به شهرت رسیدن وی است. او در کنار آنالیز دوتا، به تدریس رشته اقتصاد در داشتگاه Western Ontario کانادا نیز می پردازد.

naa1

Nahaz حالا به دلایل نامعلومی، با وجود این که سابقه حضور در تورنومنت های رسمی Valve را دارد و همواره رفتار حرفه ای از خود بروز داده است، توسط Valve به TI6 دعوت نشده است. Nahaz اعلام کرده با وجود این که به عنوان آنالیزور روی استیج نخواهد بود، اما به عنوان بیننده در KeyArena ـی سیاتل حضور خواهد داشت. هنوز فهرست کامل آنالیزور ها، مجری ها و گزارشگران TI6 اعلام نشده است، بنابر این معلوم نیست چه کسی جای Nahaz را خواهد گرفت..

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

ارسال یک پاسخ