۳ امتیاز شیرین برای LGD ، تساوی Fnatic و Team Secret

31948-1438028433-big
توسط - موضوع اخبار

روز اول Group Stage ، با Fnatic vs Team Secret و LGD Gaming vs Cloud9 آغاز شد.

Cloud 9 vs LGD Gaming
این بازی ، یک بازی ای Classic Cloud 9 بود. آنها با وجود داشتن برتری بسیار زیاد ، نتوانستند از این برتری استفاده کنند. در بازی اول ، C9 حریف خود را با پیک آخر BatRider غافلگیر کرد. آنها تصمیم به Dual کردن لاین ها گرفتند و Combo خود ، Flaming Lasso و TombStone را در SafeLane خود به کار گرفتند و Razor و Lion نیز به Offlane رفتند. Laning Phase و حتی Mid و Late Game نیز به صود Cloud 9 پیش رفت. آنها تمام برتری های ممکن را بر تیم حریف داشتند. با کشتن تمام LGD در Fight ، آنها Barracks های پایین را در دقیقه ۴۰ گرفتند. اما به جای عقب نشینی ، تصمیم به ماندن در High Ground و افزایش دامنه Push خود شدند اما آخر سر ، به Sylar GyroCopter و Maybe Ember Spirit فید دادند و در آخر ، مقدار زیادی Gold تسلیم این دو هیرو کردند. گیم ، زمانی که Maybe برای مقابله با Hex های Queen Of Pain و Linken’s Sphere , Lion خرید و سپس ، اقدام به گرفتن ۲ Divine Rapiers کرد ، به طور کامل به سود LGD پیش رفت و توانستند با Fight های خوب و Push های سریع ، بازی را از آن خود کنند.

LGD sylar g1

بازی دوم ، برای C9 فاجعه بار شروع شد. LGD در پیک ، توانست Combo های خوبی نظیر Earth Shaker-Bane را پیک کند و Kill های بسیاری در Early Game بگیرد. بازی ، زمانی که Manta Style Eternal Envy خود را گرفت و Split Push را شروع کرد ، جذاب شد. LGD مجبور به عقب نشینی و دفاع از تاور های خود شد. Envy با گرفتن Divine Rapier ، گیم را به طور کامل حساس کرد و بازی ، کمی به سمت C9 بازگشت. ۲۰ دقیقه بعدی بازی ، به یک Dota سخت و نفس گیر تبدیل شد و C9 به بردن بازی نزدیک شد. اما در اولین ۵Men Push خود ، در دقیقه ۶۳ ، Divine Envy را از دست داد و Maybe بر روی SF خود ، این اسلحه طلایی را برداشت و یک دقیقه بعد ، Cloud 9 مجبور به GG دادن شد و LGD ، ۳ امتیاز از این بازی به دست آورد.

Team Secret vs Fnatic
Fnatic ، در بازی اول ، تصمیم به بن کردن دو هیروی اصلی Puppey به اسم های Dazzle و Keeper Of The Light در ۶٫۸۴ گرفت ، .Fnatic با داشتن LineUp قوی و Early Mid Agression با Smoke Gank های فراوان ، نتوانست کاری از پیش ببرد و تنها ۲۴ دقیقه پس از آغاز بازی ، مجبور به دفاع در High Ground شد.آنها توانستند چند موج حمله Team Secret را پس بزنند اما تیم Mushi ، قدرت مقابله با حریف و AoE های وحشتناک آنهارا نداشت.

Fnatic -secret g1

بازی دوم ، داستان کاملا فرق کرد. Secret اینبار ، توسط Early Agression هوشمندانه و بهتر حریف ، نابود شد و در دقیقه ۱۴ ، ۱۴-۲ در ScoreBoard عقب بود. گیم کاملا یک طرفه بود و Puppey Keeper Of the Light و Arteezy Clinkz ، نتوانستند کاری کنند و Secret در دقیقه ۲۷ ، بازی را واگذار کرد.

Fnatic game 2

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: PhoenixOfTheWorld دیگر مطالب ارسال شده توسط
Playing Dota usually , Fighting with noobs actually!

یک دیدگاه در "۳ امتیاز شیرین برای LGD ، تساوی Fnatic و Team Secret"

  1. ezio ۱۳۹۴/۰۵/۰۶ در ۲۲:۰۶ - Reply

    سود

ارسال یک پاسخ