۵ Custom Game برتر در Dota 2 ReBorn

custom games

تاکنون ، هزاران Custom Game برای دوتا در ورژن ReBorn ساخته شده است. Custom Game ها شاید بهترین برگ برنده برای Dota 2 ReBorn باشد و اکثر بازیکن ها را به حال و هوای WarCraft 3 و مپ های آن میبرد. این گیم ها ، بدست مردم ساخته میشود و تاکنون تعداد بسیار زیادی از آنها ساخته شده است و محدودیتی در تعداد آن ها نیست. در این پست ، ۵ گیم برتر را معرفی خواهیم کرد.

#۵ Dota Strikes

یک گیم فوتبال تیمی است و براساس یک مد محبوب وارکرفت ۳ ، Banjoball است. هر بازیکن ، دو مهارت Sprint و Kick و همچنین یک یا دو مهارت منحصر به فرد را بر اساس انتخاب هیرو دارا میباشد. بعضی هیرو ها مهارت های هجومی برای گل زدن دارند درحالی که مهارت های بعضی هبرو ها دفاعی تر است. هر تیمی که سریع تر ۱۱ گل بزند ، پیروز میشود.
چند نکته موثر :
۱- این بازی ، کاملا تیمی است و سعی کنید با تیم خود ، هم در پیک و هم در بازی هماهنگ باشید.
۲- داشتن یک دروازه بان خوب بسیار مفید است. EarthShaker یکی از بهترین انتخاب ها است و میتواند با Echo Slam تمام خطر های احتمالی را دور کند.
۳- همچنین داشتن یه حمله خوب نیز موثر است و Slark یکی از بهترین هاست. با Stealth Sprint میتواند سریع و موثر حرکت کند و با BackFlip ، مهار شوت های خود را برای دروازه بان حریف دشوار کند.

۴# SkillShot Wars

در این گیم ، دو تیم ۵ نفری مقابل هم قرار میگیرند. بازیکن ، میتواند هر هیرویی را که میخواهد پیک کند اما در اختیار تمام بازیکنان ، فقط ۴ لول قرار میگیرد. بازی ای که یاد گرفتنش آسان است اما چیره شدن بر آن سخت است. با ۴ لول Meat Hook , Sacred Arrow , Sun Strike و HookShot ، دو تیم مهارت و زمان بندی خود را به چالش میکشند. چند نکته موثر :
۱- لول ها مانا نیاز ندارند ، پس از استفاده از آنها نترسید.
۲- به هدف نشاندن Sacred Arrow سخت است ، اما در صورت زدن آن به هدف ، به دلیل زمان زیاد Stun ، بسیار سودمند خواهد بود.
۳- پس از Stun شدن حریف با Arrow ، میتوان با زدن SunStrike او را از پا درآورد.
۴- از Meat Hook بصورت دفاعی و برای نجات دادن یار Stun شده خودی ، از خطر های احتمالی استفاده کنید.

۳# Pudge Wars البته ویدیو زیر قدیمی است و ویدیوی جدید که مپش قشنگتر از این است آپلود نشد

Pudge Wars یکی از محبوب ترین مپ های وارکرفت بوده است و اکنون راهش را به دوتا ۲ باز کرده است. دو تیم متشکل از Pudge ، در یک فضای مربع شکل قرار میگیرند و در وسط این فضا ، یک رود دو منطقه تیم هارا جدا میکند. تنها لول برای هر بازیکن ، Meat Hook است و هم برای کشتن دشمن و هم برای نجات دادن یار خودی مورد استفاده قرار میگیرد. کشتن دشمن ، به بازیکن LvL up و Ability Point میدهد که میتوان با آنها ، سرعت ، فاصله ، Damage و سرعت Hook را افزایش داد. Custom Item هایی ام برای گیم ساخته شده اند که بازیکن میتواند با خرید و ارتقا آنها ، قابلیت های منحصر به فردی را کسب کند. چند نکته موثر :
۱- حتما از Custom Item ها استفاده کنید زیرا بسیار مفید هستند و میتوانند Mobility , Health , Vision و Damage بازیکن را افزایش دهند.
۲- ارتباط برقرار کردن یا نکردن با تیم ، میتواند شمارا برنده یا بازنده میدان کند.
۳- تلاش برای HeadShot کردن حریف بسیار مهم است. اگر حریف را ، زمانی که هوک شده است و در وسط مسیر است ، هوک کنید ، HeadShot میشود و درجا میمیرد.
۴- سعی کنید در حرکت باشید. اگر بایستید ، هدف آسانی هستید ، سعی کنید غیر قابل پیش بینی حرکت کنید.

۲# Power Multiplier 20x

این گیم ، شبیه یک مسابقه معمولی دوتاست ، درحالی که تمامی لول ها ، آیتم ها و Stat هیرو ها ، ۲۰ برابر شده است. Ranage , Damage , AoE و Speed ، همه ۲۰ برابر شده اند ، همچنین Critical Strike , Bash و Evasion ! این گیم ، اصلا قصد بر متعادل بودن ندارد. این گیم میتواند به دو صورت All Pick و OMG Death Match بازی شود. در OMG Death Match با هربار مردن ، هیروی شما با لول های جدید و متفاوت ظاهر میشود. چند نکته موثر :
۱- دادن راه کار و روش برای این گیم سخت است ، زیرا بعضی هیرو ها و لول ها بسیار OP خواهند بود و این وضعیت ، در OMG Death Match بدتر خواهد شد.
۲- Nuke ها در این گیم ، یک فاجعه مرگبار اند. برای مثال ، Laguna Blade در این گیم ، بالای Pure Damage 10k و ۱۲k Range دارد.

۱# Overthrow

این گیم ، ساخته خود Valve برای ReBorn است. گیمی تیمی است و هدف ، گرفتن هرچه بیشتر Kill است. سه مپ برای این گیم وجود دارد ، Jungle , Desert و Mines. هر مپ نیز ویژگی های خاص خود را دارا میباشد. این گیم ، برای همه قابل بازی است و بازیکنان میتوانند به صورت تکی ، دونره یا سه نفره بازی کنند. گیم پلی Overthrow ، بسیار سریع و هیجان انگیز است ، هر بازیکن ، در گوشه ای از مپ در یک Base کوچک ظاهر میشود. این Base ، دارای Shop , Secret Shop , Fountain و یک Tower نابود نشدنی است. در وسط مپ ، Midas Throne و در اطراف آن ، رودخانه ، Rune Location و HighGround Path قرار دارد.
بازیکن هایی که در کنار Midas Throne قرار دارند ، بیشتر از بقیه بازیکن ها Gold و XP دریافت می کنند.
یک Boss برروی Midas Throne نشسته است و Coin های بزرگی را به اطراف پرت میکند که ارزش هرکدام ، ۳۰۰ گلد است.
کشتن بازیکن برتر یا بازیکن برتر در تیم حریف ، ۵۰۰ گلد اضافی برای بازیکن به ارمغان میاورد.
Item Delivery هم یک اصل مهم در Overthrow است ، آیتم ها در نقاط تصادفی در مپ Drop میشوند و همزمان ، روی Mini Map بازیکن ها ، مکانشان نمایش داده میشود. آیتم های بهتری در انتظار تیمی است که کمتر Kill دارد ، درصورتی که موفق شوند آنهارا بگیرند.
چند نکته موثر :
۱- هدف اصلی Overthrow ، فایت کردن با تیم حریف است ، پس انتخاب هیرو یک مسئله اساسی است.
۲- هیروهای خوب در این گیم ، Lane Dominator ها و هیروهایی که به راحتی به قایت میایند و یا خارج میشوند ، هستند.
۳- هیروهایی که میتوانند موضع خود را محکم در کنار Midas Throne حفظ کنند ، بسیار ارزشمند اند.
۴- Burst Damage و Nuke ها در گرفتن Kill نقش اساسی دارند و یکی از بهترین آیتم ها در این گیم ، Dagon است.
۵- هیروهایی با AoE Damage زیاد و قابلیت تیم فایت زیاد ، بسیار نقش مهمی در گرفتن Rune ها و Item Drop های مهم دارند.
۶- Bounty Hunter, Bristleback, Ember Spirit, Leshrac, Lina, Queen of Pain, Riki, Slark, Tiny, Tusk, Weaver و Zeus هیروهای مناسب و قوی ای برای پیک هستند.
۷- در ابتدای گیم ، حتما Magic Stick بگیرید ، لول های متعددی از اول گیم استفاده خواهند شد.

گیم های بسیار خوب دیگری نیز وجود دارند که نمیشود از آوردن نامشان گذشت و کاملا ارزش امتحان کردن و بازی کردن را دارند.

Dota Imba
FireToad ، برادر شیطان صفت IceFrog ، کنترل بر دوتا را به دست گرفته ، و تمام هیرو هارا هزاران برار قویتر کرده است و نام اثر شیطانی اش را Dota Imba گذاشته است ، گیمی که همهچیز در آن به طور احمقانه ای Overpowered است!

Life In Arena
یک گیم افسانه ای در گارنا ! به دوتا ۲ آمد. گیمی که بازیکن باید در مقابل موج های Boss , Creep و MegaBoss مقاومت کرده و زنده بماند.

Demon’s Chaos
یک گیم RpG و Wave Defense ، در آن ، Character ای را از میان لول ها و آیتم های مختلف میسازید و سعی میکنید Base خود را از نابودی توسط موج های عظیم دشمن نجات دهید.

اشتراک گذاری

 • Facebook
نویسنده: PhoenixOfTheWorld دیگر مطالب ارسال شده توسط
Playing Dota usually , Fighting with noobs actually!

۶ دیدگاه در "۵ Custom Game برتر در Dota 2 ReBorn"

 1. M.H.B ۱۳۹۴/۰۴/۱۴ در ۱۶:۳۰ - Reply

  to in bazia item ham drop mishe ??

 2. C.B.S ۱۳۹۴/۰۴/۱۴ در ۱۹:۰۹ - Reply

  سلام.
  من dota reborn رو از دوستم که dl کرده بود بک آپشو گرفتم ولی restore مبکنم فقط خود دوتا۲ restore میشه و reboren رو دوباره باید دانلود کنم.
  کسی می دونه reborn رو چه جوری باید restore کنم.

 3. reza ۱۳۹۴/۰۴/۱۴ در ۲۰:۳۵ - Reply

  این life in arena که همون X Hero خودمونه

 4. aeyer... ۱۳۹۴/۰۴/۱۵ در ۰۲:۵۴ - Reply

  reza اینجا life in arena میبینی ؟؟؟

  ۴تا مپ نوشته شده هیچ کدوم life in arena نیست منظورت چیه؟

  • علی ۱۳۹۴/۰۴/۱۵ در ۰۹:۵۱ - Reply

   life In Arena
   یک گیم افسانه ای در گارنا ! به دوتا ۲ آمد. گیمی که بازیکن باید در مقابل موج های Boss , Creep و MegaBoss مقاومت کرده و زنده بماند
   یکم پایین تر از ویدیو ها نوشته من فک کنم همون x heroباشه

 5. omid ۱۳۹۴/۰۴/۲۰ در ۱۱:۰۷ - Reply

  slm. man taghriban bad az 1 hafte ke reborn omad ono dl karda,amma faghat hamon rozi ke dl kardam tonestam 1dast skill shot bazi konam. bad az on har bar talash kardam custom map bezanam bazi bad az loading dc shode dige connect nashode .khode dota ham ba lag kheyli shadid mishe bazi kard. yani nemsihe bazi kard. moshkel chie?

ارسال یک پاسخ