BurNing ، به Vici Gaming میرود

burning750
توسط - موضوع اخبار

“اگر که تصمیم به رفتن داری ، برایت بهترین آرزو هارا دارم و اگر قصد ماندن داری ، با قدرت یک سال دیگر کنار تو میجنگم.” این ها ، صحبت های Hock Chuan ‘ChuaN‘ Wong درباره هم تیمی خود ، Zhi Lei ‘BurNing‘ Xu است. او ۲ روز قبل ، در Weibo خود ، این متن را همراه با عکسی از خود و BurNing در ساحل منتشر کرد.

chuan-1

BurNing ، از iG جدا میشود و به VG میرود تا جای Zhi Hao ‘Hao‘ Chen را پر کند. به عقیده VG ، جایگزینی Hao امری اجباری برای آنها بوده است. آنها TI را در مقام چهارم به پایان رساندند و تیم های چینی ، عقیده دارند که بازیکنی که Aegis را میبرد ، نفرین میشود و هر تیمی که آن بازیکن در آن حضور داشته باشد ، به مقام قهرمانی دست نمیابد. Hao نیز به احتمال زیاد ، به Newbee باز میگردد.

جدا شدن BurNing از IG ، این تیم را در شرایط بدی قرار داده است. آنها یک بازیکن کلیدی را از دست دادند و به احتمال زیاد ، ChuaN نیز از Pro Gaming خداحافظی میکند. طی مصاحبه Gosu با این بازیکن در هفته های گذشته ، او گفته است که اگر نتواند با بازیکنانی که دوست دارد ( Ferrari و BurNing ) بازی کند ، به احتمال زیاد ، از عرصه رقابت ها خداحافظی میکند.

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: PhoenixOfTheWorld دیگر مطالب ارسال شده توسط
Playing Dota usually , Fighting with noobs actually!

یک دیدگاه در "BurNing ، به Vici Gaming میرود"

  1. burning ۱۳۹۴/۰۶/۰۸ در ۲۳:۳۶ - Reply

    Ez

ارسال یک پاسخ