CDEC ، از WildCard تا Grand Finals

32121-1438988683-big
توسط - موضوع اخبار

CDEC بعد از نمایش تماشایی در مرحله گروهی ، در Main Event نیز تماشایی کار کرده است و تبدیل به یکی از مجبوب ترین تیم های تورنومنت شده است. آنها در فینال Upper Bracket موفق شدند EG را درهم بکوبند و به فینال TI راه یابند.

بازی اول:
g1
بازی اول برای EG بسیار خوب شروع شد و Sumail بر روی Shadow Fiend خود ، فارم مناسبی داشت و Fear در لاین خود حکمرانی میکرد. یک Dive بد از CDEC زیر تاور ، ۳تن از هیروهایشان را کشت و به EG ، برتری بیشتری داد. اما این ، اولین و تنها اشتباه چینی ها در بازی بود. دقیقه ۲۱ ، EG سعی در گرفتن Aegis کرد اما CDEC ، موفق شد ۴ هیروی حریف را به دلیل اشتباه Universe بکشد و Aegis را از آن خود کند. با داشتن Aegis بر روی CDEC , Agressif پوش ۵ نفره را آغاز کرد و Core های CDEC در فارم از Fear جلو زدند و در مقابل ، EG نیز حرکات ۵ نفره را آغاز کرد اما آنها نمیتوانستند راحت Push دهند زیرا Ember در حال Push دادن پایین بود و EG مجبور به دفاع میشد.

دقیقه ۳۵ ، EG سعی کرد بیرون Base خود ، Team Fight ای را از آن خود کند اما با بازی استثنائی Tusk ، استراتژی Song Of Siren و به دنبال آن Fail Epicenter شد ، او توانست ۳ نفر از هم تیمی هایش را با Snow Ball از مرگ نجات دهد و CDEC با گرفتن Fight ، توانست یک ست Barracks را به دنبال آن بگیرد. در اواخر بازی ، Ember تواسنته بود اکثر آیتم های مورد نیازش را بگیرد و Damage او برای Supp های EG و حتی Sumail قابل تحمل نبود. CDEC با گرفتن Roshan ای دیگر و Wipe کردن EG در فایت آخر ، تیم آمریکایی را مجبور به GG دادن کرد.

بازی دوم:
g2
CDEC یک بازی از Grand Finals دور بود و برای اولین سمت Radiant درMain Event بازی میکرد. بازی از Draft به گونه ای برای EG تمام شد ، آنها برروی نابود کردن Bounty Hunter تمرکز کردند و
Spirit Breaker Treant Protector Combo را پیک کردند و Agressif Phantom Lancer را کاملا نادیده گرفتند. در بازی ، EG هجومی بازی کرد و Charge های Aui و Gank هایش ، تبدیل به Counter Gank برای CDEC شد و Bounty Hunter بسیار سریع Track خود را گرفت. دقیقه ۱۵ ، CDEC با Track توانست ۴ نفر از EG را بکشد و EG در Gold و XP بسیار عفب افتاد و ۵ دقیقه بعد ، دوباره همین اتفاق تکرار شد و EG ، مجبور به واگذاری بازی و GG دادن شد. CDEC توانست سریع ترین برد خود در Main Event کسب کند و همچنین ، اولین فینالیست این دوره از مسابقات باشد.

cdec
cdec2
40637-1438986608

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: PhoenixOfTheWorld دیگر مطالب ارسال شده توسط
Playing Dota usually , Fighting with noobs actually!

یک دیدگاه در "CDEC ، از WildCard تا Grand Finals"

  1. Merzhak ۱۳۹۴/۰۵/۱۷ در ۲۰:۳۷ - Reply

    انگار یه فینال کسل کننده دیگه در انتظارمونه

ارسال یک پاسخ