Dark Horse های The International 5

natus-vincere
توسط - موضوع اخبار

تیم هایی که شاید شانس بسیاری برای قهرمانی نداشته باشند ، اما اگر گیم ها باب میلشان باشد ، میتوانند راه خود را به سمت مقام های بالا باز کنند.

Newbee
newbee

افتخارات تیم در تورنومنت های اخیر
۴th WEC 2014
۵-۸th i-League 2014
۱st World Cyber Arena 2014
۱۳-۱۶th DAC
۴th i-League Season 3

پس از موفقیت شگفت انگیزشان در TI4 ، عملکرد تیم افت کرد و ضعیف شد و در ۲۰۱۵ ، اصلا شبیه تیمی که Aegis برده باشد نبودند. آنها دو تن از بازیکنان اصلی خود ، Hao و Xiao8 را از دست دادند و جای خالی این دو بازیکن ، به شدت احساس میشود. باید دید که Roaster جدید ، میتواند از عنوان قهرمانی دفاع کند یا نه. آنها تجربه پارسال را در اختیار دارند اما کار راحتی پیش روی آنها نیست. پارسال ، آنها تا مرز حذف شدن در مرحله گروهی پیش رفتند اما با انجام بازی های فوق العاده و شگفت انگیز ، خود را بالا کشیدند و قهرمان شدند.

آنها در ۶٫۸۴ ، عملکرد ضعیفی داشتند و تنها در ۳ تورنومنت بزرگ شرکت کردند. آنها در مرحله اول G-League حذف شدند و در Mars TV در مرحله گروهی ، با تورنومنت خداحافظی کردند.اما آنها در i-League توانستند Invictus Gaming را دوبار و (Team Malaysia (Fnatic را یکبار مغلوب کنند و در مقام ۴ام ، به کار خود پایان دهند. Dragon Knight و Gyrocopter پیک های اصلی Newbee در این سه تورنومنت بوده است.استراتژی آنها ، گرفتن کنترل مپ با از بین بردن سریع Tier 1 Tower ، دسترسی راحت تر به Enemy Jungle و فضاسازی برای فارم کردن Carry است. اولویت اول آنها ، مطمئن کردن حکمرانی Mu در Mid است. آنها اکثرا Viper ، Queen Of Pain و Lina را بن میکنند و با پیک کردن Ganking Supports مثل Lion , Earthshaker و Rubick ، لاین Mu را برای او راحت تر میکنند.

Newbee Roster:
Wang ‘Rabbit’ Zhang
Zhang ‘Mu’ Pan
Lin ‘June’ Shiyang
Wang ‘Banana’ Jiao
Wang ‘SanSheng’ Zhaohui

Fnatic
fnatic team malaysia

افتخارات تیم در تورنومنت های اخیر
۵-۶th WCA 2014
۳rd Bull Battle Grounds 2015
۵-۶th StarLadder Season 12
۳rd i-League Season 3
۳rd jD-MLG Pro League Season 2
۵-۶th ESL One Frankfurt 2015

به دلیل عوض شدن Role های Mushi و Kecik Imba ، اولین بازی های آنها در ۶٫۸۴ و Mushi در Mid ، در i-League انجام شد. Draft های آنها ، گیج کننده است و معمولا نقشه ها و استراتژی هایشان را معلوم نمیکند. اما یک چیز ، مشخص است ، آنها پیک های خود را با توجه به هیرو های Mushi در Mid ، انتخاب میکنند. هیرو هایی که آیتم نیاز اند ، مانند Shadow Fiend و Dragon Knight . آنها همچنین OutWorld Devourer را که در این پچ عجیب است ، در ESL One پیک کردند. آنها معمولا LineUp خود را با پیک کردن هیروهای Offlane ای که توانایی تبدیل شدن Late Game Carry را دارند ، مانند Bristle Back ، تقویت میکنند.

Trilane های آنها ، با بازی کردن GyroCopter , Juggernaut و Leshrac توسط kYxY بسیار Agressive است. هیروهایی که در این پچ ، توانایی حکمرانی بر Early تا MidGame را دارا میباشند. با پیک کردن Lina همراه با Crystal Maiden و یا Rubick ، به راحتی Line های دشمن را تخریب میکنند.در کل ، Fnatic کاملا با ۶٫۸۴ سازگار است اما در صورت نیاز ، میتواند کاملا Draft متفاوتی دهد و حریف خود را غافلگیر کند.

Fnatic Roster:
Yee Fung ‘Mushi’ Chai
Chong Xin ‘Ohaiyo’ Khoo
Kong Yang ‘kYxY’ Lee
Siong Tait ‘JoHnNy’ Lee
Fadil ‘Kecik Imba’ Raziff

Natus Vincere
natus-vincere

افتخارات تیم در تورنومنت های اخیر
۴-۸th WCA 2014
۵-۸th ESL One New York 2014
۵-۶th StarLadder Season 10
۱st D2CL Season 4
۵-۶th StarLadder Season 11
۹-۱۲th DAC
۲nd DreamLeague Season 3

همه ، فینالیست سه دوره اول The International را میشناسند ، هیچ تیمی جز Na`Vi نتوانسته است همچین افتخاری کسب کند. اما TI4 ، پایانی بر این افتخار بود. Na`Vi عملکرد خوبی در ۲۰۱۴ و TI4 نداشت.اما امسال ، با بازگشت ArtStyle به تیم و با به خدمت گرفتن ساپورت تیم SoNNeikO , Power Rangers ، روح تازه ای در Na`Vi دمیده شد. با این Roaster جدید ، هماهنگی تیم بهتر شده است و تیم ، کم کم دارد به دوران قبل باز میگردد.

Na`Vi معمولا Agressive بازی میکند و اغلب XBOCT را در حال بازی کردن Gyrocopter میبینیم. با مشاهده بازی های Na`Vi در تورنونمت های اخیر ، درمیابیم که Draft های تیم ، همچنان بر اساس Core های معروف Dendi و XBOCT انتخاب میشوند ، Core هایی که قدرت Early Game زیادی دارند و اگر لازم شد ، در Late Game ، تبدیل به یک هیولا شوند. بااینکه Puck این روزها هیروی محبوبی نیست ، ArtStyle از پیک کردن این هیرو با هیرو های معروف خود ، Night Stalker و Chen ، حراسی ندارد. SoNNeikO نیز با Winter Wyvern فوق العاده خود ، جهان را مجذوب کرده است ، هیرویی که کاملا میتواند TeamFight هارا در دست بگیرد و کنترل کند ، Save های خیره کننده بکند و Initiate های زیبا و موفقیت آمیز انجام دهد.

Na’Vi Roster:
Daniil ‘Dendi’ Ishutin
Alexander ‘XBOCT’Dashkevich
Akbar ‘SoNNeikO’ Butaev
Ivan ‘ArtStyle’Antonov
Gleb ‘Funn1k’ Lipatnikov

LGD Gaming
lgd2

افتخارات تیم در تورنومنت های اخیر
۵-۸th WEC 2014
۴-۸th WCA 2014
۱st G-League 2014
۱st i-League Season 2
۹-۱۲th DAC
۴th The Summit 3
۱st i-league Season 3
۵-۸th MDL
۱st G-League 2015

LGD تیمی سرشناس و مهم در چین است. اما به تازگی ، در تورنومنت های خارج از مرز چین ، عملکرد خوبی نداشته است. با این حال ، LGD سال خوبی داشته است و دو تورنومنت i-League و G-League را ازآن خود کرده است. اما زمانی که با تیم های غربی مثل Empire وEG در MDL روبرو شدند ، نتوانستند سبک بازی خود را بر آنها غالب کنند و شکست خوردند.Draft های آنها به سبک تیم های چینی است و امکان موفقیت آنها در TI در صورت نداشتن صلاح مهمی به نام Xiao8 ، به شدت کاهش میافت. اوایل امسال ، زمانی که Xiao8 , TT Champion به تیم ملحق شد ، بلافاصله به Captain و Drafter تیم تبدیل شد.

Undying یکی از مهم ترین بن های تیم است و از طرفی دیگر ، MMY Rubick یکی از اولویت های پیک است. Shadow Fiend نیز یکی دیگر از پیک های مهم LGD است و هم میتواند توسط Sylar و یک Heavy Spell Damage بازی شود و یا به Mid برود. Juggernaut و GyroCopter نیز پیک های مهم برای Sylar اند تا به قدرت Early Pressure و Aggressive Playing تیم کند. این Draft ها به شدت در بازی های اخیر تیم تکرار شده اند. ممکن است LGD استراتژی های سری و نو برای TI داشته باشد یا سعی در OutPlay کردن تیم ها با استراتژی های فعلی کند. Xiao8 ، سال گذشته ، با همین استراتژی و بازی هایی که حدود ۱۵ دقیقه طول میکشید ، TI را از آن خود کرد.

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: PhoenixOfTheWorld دیگر مطالب ارسال شده توسط
Playing Dota usually , Fighting with noobs actually!

ارسال یک پاسخ