Disband شدن Black , MouseSports مربی MvP hot6 میشود

Hem81kJ
توسط - موضوع اخبار

MouseSports ، با تیم Dota خود ، پس از خریداری Team Tinker ، بعد از ۹ هفته ، خداحافظی کرد. این تیم ، طبق پیش بینی های گذشته ، دیروز خبر Disband تیم دوتا را در صفحه faceBook خود ، اعلام کرد. همچنین Bulba و Black از تغییر سمت خود در عرصه دوتا خبر دادند.

“” ما از خداحافظی با بازیکنانمون و همچنین مربی ها و مدیران ناراحت ایم. پس از Qualify ها ، qojqva گفت که میخواهد مدتی از Pro Gaming دوری کند. همچنین Bulba و Black نیز اعلام کردند که میخواهند مدتی به سمت مربیگری بروند. به گفته خودشان ، این کار به بینش و روحیه شان برای رفتن به TI6 کمک میکند””

چند هفته قبل از TI5 qualifier ها ، MouseSports اعلام کرد که بار دیگر ، با در خدمت گرفتن اعضای TeamTinker ، به عرصه Pro gaming دوتا باز میگردند. تیم همچنین اعلام کرد که در Qualify های آمریکا شرکت خواهد کرد.کمپانی MouseSorts آلمانی است اما ۴ نفر از بازیکنان تیم ، در کانادا زندگی میکردند.

اشتراک گذاری

 • Facebook
نویسنده: PhoenixOfTheWorld دیگر مطالب ارسال شده توسط
Playing Dota usually , Fighting with noobs actually!

۳ دیدگاه در "Disband شدن Black , MouseSports مربی MvP hot6 میشود"

 1. Lightning ۱۳۹۴/۰۴/۲۹ در ۱۲:۱۸ - Reply

  سلام سایت خوبی دارین اما دو تا مشکل داره:
  اصلا اخبار داخلی نمی زنین.
  دیر اپدیت می شه.
  اخه به جای این کارا خبر پیروزی سناریو رو تو PGC می زدین.
  اگه میشه با باریکن های مشهور ایرانی هم مصاحبه کنید
  Ty

  • Mr.Legendary ۱۳۹۴/۰۴/۲۹ در ۱۳:۱۹ - Reply

   اخبار داخلی رو چون پیگیر نیستم نمیزارم و همچنین اصلا اخبار داخل زیادی وجود نداره. وقتی مسابقات رسمی و بزرگی نیست پس خبری هم نیست. مصاحبه هم فعلا مقدور نیست

 2. Viper ۱۳۹۴/۰۴/۲۹ در ۱۶:۲۸ - Reply

  خیــــــــــــــــلی حیـف شد. اگه به جای اینکه این تیمو چند هفته قبل از qualifier ها میساختن، خیلی قبل تر شاید بعد از DAC میساختن و تمرین میکردن الان میومدن تو Wild cards.
  تیمTT که یادم نیست برای چی disband شد black هم که از vc انداختن بیرون خیلی وقت داشتن تصمیم بگیرن چیکار کنن ولی به جاش فقط دوس دارن سر سری خودشونو بچپونن تو TI.
  الان تیم mouse خیلی ترکیب عالی داشت ولی فقط نسبت به بقیه تیم ها وقتشون خیلی کمتر بود تا هماهنگ بشن بخاطر همینم تو qualifier ها بالا نیومدن ولی بنظرم بازم دلیل نمیشد disband کنن، به جای Disband میتونستن تمرین کنن برای تورنونت پاییز و بقیه تورنومنت های مهم بین اون و الان، الان یعنی واجب بود Black برای اینکه خودشو بکنه تو TI بره مربی یه تیم بشه که شانسش برای درخشیدن تو تورنومنت خیلی کمه؟ به اینکه تا دقیقه نود ریسک میکنه و بیخیال نمیشه احترام میزارم ولی خاک تو سرش برای همچین پلیری اینکار وقت هدر دادنه. اگه تیم mouse رو نگه میداشتن Ti میتونست یکی از بهترین فرصت هاشون برای انالیز تیم هایی باشه که تو تورنومنت های بعدی بهش میخورن.

ارسال یک پاسخ