ESL ONE NY 2015 North America Qualifiers

esl-one-ny
توسط - موضوع اخبار

دیروز ، ۱۲ سپتامبر ، ۸ تیم دعوت شده به همراه ۴ برنده Open NA Qualifier ، برای راه یابی به ESL ONE NY 2015 Main Event ، مبارزه خود را آغاز کردند.

فرمت این مسابقات نیز مانند Qualifier های Sea و Europe است ، تیم ها به دو دسته تقسیم میشوند.

تیم های دسته اول دعوت شده :
Digital Chaos
compLexity
Fire
High Council of Wizards & Priests

برندگان Open Qualifier و تیم های دست دوم دعوت شده :
Cloud 9
paiN Gaming
ROOT Gaming
Union Gaming
Boreal Esports
Team Imagine
No Broodmama
BRB

تیم های دسته اول ، راند اول را استراحت میکنند. این مسابقات ، اولین فرصت برای دیدن عملکرد تیم های تازه تشکیل شده در NA است. متاسفانه Cloud 9 و Digital Chaos ، دو تیم محبوب مسابقات ، بسیار زود به هم میخورند. در صورتی که Cloud 9 بازی اول خود را ببرد ، در مرحله بعد باید با DC بازی کند. Digital Chaos ، تیمی تازه تشکیل است. قهرمان TI امسال ، Kurtis ‘ Aui_2000 ‘ Ling به همراه دو بازیکن با تجربه ، Sam ‘BuLba’ Sosale و Tyler ‘TC’ Cook در این تیم حضور دارند. دو بازیکن دیگر نیز Dat ‘Biryu’ Quoc Ha
و برادر بزرگتر Yawar ‘YawaR’ Hassan Suma1L هستند.

Cloud 9 نیز در این Qualifier ، عملکرد تیم جدید خود در زمینه دوتا را میبیند. این کمپانی به تازگی تیم دوتای خود را از اروپا به آمریکا منتقل کرده است. مربی سابق Theeban ‘1437’ Siva ، Team Secret به همراه چهره های آشنای دیگری نظیر Braxon ‘Brax’ Paulson و Arif ‘MSS’ Anwarand بازیکنان جدید این تیم را تشکیل می دهند. High Council of Wizards & Priests تیم تازه تشکیل یافته دیگری است که به قوی میرسد. Jimmy ‘DemoN’ Ho و Carry Player تیم EG در Mason ‘Mason’ Venne , TI4 به همراه Fogged, Chad و Clairvoyance بازیکنان این تیم را تشکیل میدهند.
compLexity Gaming نیز یکی از تیم های موفق و خوب TI5 در مسابقات حاضر است ، تیمی که دو تن از بازیکنان خود را در Roaster Change از دست داده است. North America Qualifier تا ۱۷ام سپتامبر ادامه دارد و ۱۲ تیم ، در مسابقات تک حذفی Bo3 با هم رقابت میکنند.
در فینال Bo5 ، تیم ای که به Madison Square Garden میرود و به همراه EG ، نمایندگان North America را تشکیل میدهد مشخص خواهد شد.

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: PhoenixOfTheWorld دیگر مطالب ارسال شده توسط
Playing Dota usually , Fighting with noobs actually!

۲ دیدگاه در "ESL ONE NY 2015 North America Qualifiers"

  1. ali ۱۳۹۴/۰۶/۲۲ در ۱۲:۳۸ - Reply

    ببخشید مسابقات کی شروع میشن

    • PhoenixOfTheWorld ۱۳۹۴/۰۶/۲۲ در ۱۴:۰۹ - Reply

      از دیشب شروع شده و تا ۱۷ سپتامبر ادامه خواهد داشت.

ارسال یک پاسخ