Execration و TNC در خطر جا ماندن از TI6

tnc and execration
توسط - موضوع اخبار

دو تیم فیلیپینی TNC و Execration که باید در ابتدای ماه اگوست برای تورنومنت TI6 در سیاتل حضور داشته باشند به دلیل ایجاد مشکل در گرفتن ویزا برای بازیکنان در خطر جا ماندن از TI6 قرار دارند.

تیم Execration هم اکنون باید در تورنومنت Wild Card برای راه یافتن به TI6 شرکت کند، در حالی که تیم هموطن آن ها TNC با پیروزی در مسابقات انتخابی آسیای جنوب شرقی راه خود به TI6 را مدتیست که هموار کرده است. آغاز The International 6 در ابتدای آگوست به این معناست که این دو تیم زمان محدودی برای گرفتن ویزا دارند.

به گفته مدیریت هر دو تیم، سفارت ایالات متحده در فیلیپین به آن ها پیشنهاد کرده بود که برای گرفتن ویزای P1 (ویزای مختص ورزشکاران) اقدام کنند، در حالی که Valve در نامه ای که به این دو تیم داده بود به آن ها پیشنهاد داده بود تا برای گرفتن ویزای B1-B2 (ویزای سیاحتی-تجارتی) اقدام کنند، کاری که تیم ها برای حضور در دوره های قبلی The International بدون مشکل انجام داده بودند.

هر دو تیم در تیر ماه ۱۳۹۵ برای ویزای B1/B2 اقدام کردند اما به آن ها گفته شد که باید برای بار دوم و این بار برای کسب ویزای P1 اقدام کند، عملی که مانع رسیدن دو تیم به TI6 خواهد شد، چرا که پروسه اعطای ویزای P1 حداقل ۲ تا ۳ ماه زمان می برد. مدیریت دو تیم TNC و Execration از سناتور Bam Aquino (سیاستمدار فیلیپینی که همواره از رشد ورزش الکترونیک در فیلیپین حمایت کرده و سال گذشته نیز در شرایطی مشابه به کمک تیم Rave آمد} درخواست کمک کرده اند.

متاسفانه مشکلات مربوط به ویزا مسئله جدیدی در ورزش الکترونیک نیست، تا جایی که اخیرا عریضه هایی نیز در این باره امضا شده و به دولت ایالات متحده تحویل داده شده بود.

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

ارسال یک پاسخ