Fire ، در راه New York

150605-eslone-ny2015
توسط - موضوع اخبار

تیم Fire ، توانست در فینال ESL ONE New York 2015 NA Qualifier تیم compLexity Gaming را شکست دهد و بلیت خود را برای نیویورک بگیرد.
پس از ناکامی Cloud 9 و Digital Chaos ، دو شانس اول قهرمانی ، شکست خوردن تیم ۱۲ام TI5 از یک تیم تازه تشکیل غیرمنتظره بود و Fire ، در کنار Evil Geniuses ، نمایندگان آمریکا را در ESL ONE NY تشکیل میدهند.

بازی اول :

Capture2

بازی اول ، در ۱۹ دقیقه به پایان رسید. Fire از ابتدا تیم برتر بود و آنها توانستند حریفشان را نابود کنند.
بازی به جایی رسید که با وجود سرپا ماندن تمام Tier 2 Tower های CoL ، این تیم GG داد و بازی اول به نفع Fire به پایان رسید.

بازی دوم :

Capture

بازی دوم ، بازی طولانی ای شد. Fire تصمیم گرفت با یک پیک ریسکی و طمع کارانه ، Phantom Lancer حریف را Counter کند ، آنها با پیک کردن Anti Mage , Templar Assassin و Gyrocopter درکنار هم ، سعی در کشاندن بازی به Late Game کردند. بازی در دقیقه ۶۰ تقریبا مساوی بود و تیمی که بهتر Fight میکرد ، برنده بازی بود.
Fire دفاعی بازی کرد و در High Ground خود ، منتظر تیم حریف شد. Core های Fire با این استراتژی فرصت فارم پیدا کردند و در آخر ، بعد از ۹۰ دقیقه بازی ، Fire توانست بار دیگر رقیب خود را مغلوب کند و بازی را به نفع خود به پایان برساند.

بازی سوم:

Capture1

به دلیل وجود احتمال حذف در بازی سوم compLexity تصمیم به پیک کردن ترکیبی با Spell Damage سنگین کرد که پتانسیل Push در Early Game هم به آنها میداد. coL در سمت خود Techies و Bounty Hunter داشت و هدف تیم ، تمام کردن بازی در Mid Game بود اما Fire دوباره موفق به کشیدن بازی به Late Game شد. در آخر ، شاهد دوئل Gyro و Ember با Divine Rapier بودیم.
با اینکه هر دو تیم یک ست Barracks خود را از دست دادند در نهایت این تیم Fire بود برنده ی مسابقه شد و این تیم ، آماده رفتن به New York در کنار EG است.

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: PhoenixOfTheWorld دیگر مطالب ارسال شده توسط
Playing Dota usually , Fighting with noobs actually!

ارسال یک پاسخ