Fnatic و Vega Squadron به New York میروند

esl-one-ny
توسط - موضوع اخبار

Fnatic با نتیجه ۲-۳ در مقابل MVP Phoenix ، برنده Sea Qualifier شد. Vega Squadron نیز با نتیجه ۳-۱ در مقابل Ninjas in Pyjamas به برتری رسید.

Fnatic بعد از فینالی سخت و نفس گیر توانست بلیت خود خود را به New York بگیرد. Sea Qualifier ، به حدی نحوه بازی MvP P و Fnatic را مشخص کرد ، دو تیمی که ترکیب آنها دست خوش تغییرات بسیار شده بود. اوضاع Sea Dota به گونه ای شده است که یک یا دو تیم ، برنده مطلق بازی ها هستند ، Fnatic و MvP Phoenix. در European Qualifier نیز Vega Squadron توانست حریف خود را شکست دهد و سفر خود را به New York قطعی کند.

Eu Qualifier فرصت مناسبی برای تیم های تازه تشکیل بود تا هماهنگی خود را آزمایش کنند. بسیاری بر این عقیده بودند که Alliance ، دوباره به صحنه بازمیگردد با و تشکیل ۴/۵ تیم ۲۰۱۳ ، به ESL ONE راه پیدا میکند اما آنها ، بسیار زود در راند اول حذف شدند. فینالیست ها ، Vega Squadron و Ninjas In Pyjamas ، با توجه به نتیجه بد و راه نیافتن به TI ، ترکیب خود را عوض نکردند و این عوض نکردن ترکیب و اعتماد به یکدیگر ، برایشان نتیجه داد. Vega Squadron در WildCard نماینده Europe بود اما نتوانست به TI راه یابد. تیم روسی این بار بسیار قوی ظاهر شد و Na`Vi و Monkey Freedom Fighters را شکست داد و به فینال رسید.

تیم های راه یافته به ESL ONE New York 2015 :
Team Secret
Virtus.Pro
CDEC Gaming
Evil Geniuses
Fnatic
Vega Squadron
برنده North America Qualifier
برنده China Qualifier

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: PhoenixOfTheWorld دیگر مطالب ارسال شده توسط
Playing Dota usually , Fighting with noobs actually!

۲ دیدگاه در "Fnatic و Vega Squadron به New York میروند"

  1. danial ۱۳۹۴/۰۶/۱۷ در ۱۳:۵۸ - Reply

    salam man nemidoonestam in moshkelo koja matrah konam vase hamin innja migam

    man vaghti dota dare match making mikone yeho dota baste mishe vase in moshkel chikar bayad bokonam?

  2. Masoud ۱۳۹۴/۰۶/۱۸ در ۱۳:۱۷ - Reply

    Manam Hamin Moshkelo Daram, Vaghti Find Match Midam Baad Miram too Watch ya Store, Baad Dobare Miram Roo Play, Az Dota Miad Biroon… Fek Mikonam Az Steame !

ارسال یک پاسخ