Group Stage تمام میشود [TI5]

Dota-2-The-International-Announcement-Header
توسط - موضوع اخبار

پس از ۴ روز ، Group Stage تمام شد و تیم ها ، تمام بازی هایشان را با ۷ تیم دیگر گروه خود انجام دادند.

LGD و EG مقام اول را کسب کردند و Team Secret و CDEC نیز به مقام های دوم دست یافتند. صعود به Upper Bracket امسال ، به دلیل جایزه $۱M تیم های اول تا ششم ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. compLexity و CDEC ، شگفتی های امسال TI بودند. coL دیروز ، با مغلوب کردن C9 و Fnatic در روز گذشته ، به مقام سوم در گروه A دست یافت و CDEC نیز استثنائی عمل کرد و در گروه B ، جایی که دو فینالیست پارسال یعنی Newbee و Vici Gaming قرار داشتند ، به مقام دوم دست یافت.

Na`Vi ، MvP Phoenix , MvP Hot6 , Vici Gaming , Fnatic , Newbee , Invictus Gaming و Virtus,Pro نیز باید در Lower Bracket بازی کنند. Round اول Best Of 1 , Lower Bracket است و این تیم ها ، برای برگشتن به رقابت برای مقام های بالاتر ، کار سختی در پیش رو دارند. در پایان مسابقات ، امتیاز های VP و Empire مساوی شد و برای مشخص شدن تیم صعود کننده به Upper Bracket ، یک سری Bo3 بین دو تیم برگزار شد.

بازی اول ، به طور کامل و از پیک ، به نفع VP پیش رفت. آنها سعی در فریب دادن Empire کردند و Gyro را اول انتخاب کردند. Empire نیز سعی در بن کردن هیروهای VP.G کرد و در آخر ، Ember Spirit را انتخاب کردند اما VP ، با پیک Silencer برای Mid Player خود، به برتری کامل در پیک رسید و در طول بازی نیز ، Empire شانسی برای غلبه بر VP نداشت.
بازی دوم ، Anti Mage Empire پیک کرد و بقیه هیرو های انتخابی تیم ، برای محافظت از این هیرو بود. Anti Mage به یک تهدید جدی تبدیل شد و با گرفتن Aegis ، به VP Base هجوم برد و VP ، چاره ای جز GG دادن نداشت.
بازی سوم ، بسیار حساس بود ، زیرا برنده بازی به Upper Bracket میرفت اما بازنده مجبور به بازی در Lower Bracket بود. بازی تا دقیقه ۱۵ ، ۲-۰ به نفع VP بود و Empire با داشتن Templar Assassin و Gyro ، سعی کرد بازی را به Late Game بکشاند. آنها یک ست Barracks را در دقیقه ۳۷ گرفتند و دقایقی بعد ، Vp را در Wipe VP کردند و این Fight ، برایشان Mega Creep به ارمغان آورد و VP ، ناچار به تسلیم شدن شد و Empire به Upper Bracket صعود کرد.

11217656_967754783267127_6458792954514263275_n

اشتراک گذاری

 • Facebook
نویسنده: PhoenixOfTheWorld دیگر مطالب ارسال شده توسط
Playing Dota usually , Fighting with noobs actually!

۷ دیدگاه در "Group Stage تمام میشود [TI5]"

 1. Nes ۱۳۹۴/۰۵/۰۹ در ۱۸:۲۷ - Reply

  ببخشید ی سوال
  الان تیمای تو لوور چجورین؟
  دیگه شانس ورود ب فاینال رو ندارن؟

  • PhoenixOfTheWorld ۱۳۹۴/۰۵/۱۰ در ۰۶:۲۲ - Reply

   برنده Lower Bracket به فینال میره.
   جدول رو ببینید برای اطلاعات بیشتر.

 2. milad ۱۳۹۴/۰۵/۰۹ در ۲۰:۴۶ - Reply

  زمان مسابقات کیه ؟

 3. Mr.Legendary ۱۳۹۴/۰۵/۰۹ در ۲۱:۴۱ - Reply

  ۲ روز دیگه . سمت راست سایت زمان مسابقات زده میشه

 4. Amin ۱۳۹۴/۰۵/۰۹ در ۲۳:۲۸ - Reply

  بازی اول ، به طور کامل و از پیک ، به نفع VP پیش رفت. آنها سعی در فریب دادن Empire کردند و Gyro را اول انتخاب کردند. Empire نیز سعی در بن کردن هیروهای VP.G کرد.
  هیروهای VP.G یعنی چی؟
  توروخدا جواب بدین

  • mahdi ۱۳۹۴/۰۵/۱۰ در ۰۰:۱۲ - Reply

   این یه اصطلاحه
   در واقع یعنی هیروهایی که این تیم بیشتر پیک میکنه

  • PhoenixOfTheWorld ۱۳۹۴/۰۵/۱۰ در ۰۶:۲۱ - Reply

   VP.G یا Mid VP.GOD تیم VP هست.
   از هیروهایی که تو این چند روز زیاد بازی کرده میشه BloodSeeker رو گفت

ارسال یک پاسخ