Invictus Gaming از مسابقات Ti5 حذف میشود

32095-1438827848-big
توسط - موضوع اخبار

بازی دوم Lower Bracket دیروز را میتوان جدال قهرمانان نامید ، ۵ بازیکنی که در گذشته Aegis را برده بودند ، به مصاف هم رفتند.

بازی اول :
g1
در بازی اول ، بسیاری از بازیکنان ، هیرو های مشهور خود را بازی کردند اما Ferrari ، برای اولین بار در Pro Gaming خود ، Gyro بازی کرد. Chen Puppey استثنائی خود ، Shadow Fiend Arteezy و از همه مهم تر Anti Mage , BurNing خود را بازی کرد. Secret نیاز داشت که بازی را به سرعت تمام کند. Puppey ، تصمیم به Stack کردن Jungle برای Core های تیم کرد و همچنین تمام Gold اول بازی خود را برای S4 و Arteezy ، خرج کرد و به آنها ، Bottle داد. به این دلیل ، Arteezy فارم وحشتناکی داشت و Blink Dagger اش را در دقیقه ۹ گرفت و کمی بعد از آن ، EUL نیز به آیتم های SF اضافه شد.
IG secret game 1
Secret به سمت Control DotA استراتژی رفت ، تمام لاین هارا Push داد و BurNing را تحت فشار قرار داد و سعی کرد نگذارد این بازیکن فارم کند. بازی ، به سود Secret پیش رفت و SF دقیقه ۲۲ Eye Of Skadi اش را گرفت و پس از آن ، TS اقدام به کشتن Roshan کرد. پس از گرفتن Secret , Aegis برای Push دادن به سمت High Ground رفت اما iG ، با اینکه بسیار در فارم عقب بود ، توانست از Base خود دفاع کند و Secret را پس بزند. Secret تصمیم گرفت که تا Roshan بعدی صبر کند و این کار ، به BurNing فضایی که میخواست را داد و او به سرعت فارم کرد و تا Fight بعدی ، Abbysal خود را گرفت. در Push بعدی Secret به همراه Aegis ، آنها توسط Outplay iG شدند و به طور کامل Fight را واگذار کردند. Roshan iG بعدی را گرفت و BurNing دقیقه ۵۶ ، Divine Rapier گرفت و سعی در تمام کردن بازی کرد. iG بار دیگر با بازی خوب خود ، Secret را نابود کردند و بازی اول را به سود خود به پایان بردند.

بازی دوم:
g2
Secret یک باخت تا حذف شدن از TI فاصله داشت. آنها Draft خود را بسیار هجومی و Heavy Ganking چیدند و Luna , Lina و Zeus را در جواب به پیک Phantom Lancer پیک کردند. Burst Damage تیم بسیار زیاد بود و آنها Kill های بسیاری گرفتند و PL نمیتوانست در مقابل Spell های Lina و Zeus دوام بیاورد. Secret بسیار سریع برتری زیادی در Gold و XP گرفت اما آنها نمیخواستند اشتباه بازی قبل را تکرار کنند و Roshan را کشتند و بعد از آن ، سریع به Push High Ground دادند و ۲۴ دقیقه پس از آغاز بازی ، iG ناچار به GG دادن شد.

بازی سوم:
g3
Secret سعی در فریب دادن iG کرد و با پیک کردن Lina و BH ، سعی کرد نشان دهد که دوباره Draft بازی قبل را میرود. در آخر ، با پیک کردن Shadow Shaman برای Puppey ، تیم حریف غافلگیر شد.
Early Game نسبتا برابر بود اما iG دوباره اشتباه بازی اول را تکرار کرد. آنها به Arteezy فضای فارم دادند. Arteezy با فارم خود ، توانست به تنهایی BurNing SF و Chuan Witch Doctor را در Bot Rune بکشد و Tower های اول بازی را بگیرد.
IG - secret game 3
Secret با گرفتن کنترل مپ ، به سمت Roshan رفت اما ClockWerk و Ancient Apparition ، متوجه این حرکت شدند و Ice Blast ، به تمام هیرو های Secret اصابت کرد. پس از آن ، iG سعی کرد در Fight Pit کند و حتی Aegis را به وسیله Storm بدزدد اما Secret ، خود را نباختند و با Serpent ها , Shackle و Puppey Hex ، توانستند دوبار Storm و SF را بکشند و Fight را به نفع خود به اتمام برسانند. Secret با این Fight ، برتری زیادی کسب کرد و آنها با گرفتن Team Fight های خوب ، برای هجوم به iG Base آماده شدند. با اولین Push ، آنها توانستند یک ست Barracks را بگیرند و قهرمان TI2 ، مجبور به GG دادن و واگذار کردن بازی شد.

این بازی ، یک بازی نزدیک و سخت برای Team Secret و یک هدیه تولد مناسب برای Zai بود.

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: PhoenixOfTheWorld دیگر مطالب ارسال شده توسط
Playing Dota usually , Fighting with noobs actually!

۲ دیدگاه در "Invictus Gaming از مسابقات Ti5 حذف میشود"

  1. aidin ۱۳۹۴/۰۵/۱۵ در ۱۶:۰۴ - Reply

    واقعا ممنون که اینقدر خوب بازی هارو تحلیل می کنید

ارسال یک پاسخ