June جایگزین Hao در تیم Newbee می شود!

june-newbee
توسط - موضوع اخبار

Newbee در اعلامیه رسمی خود آخرین تغییرات تیم در سال جدید چینی را اعلام کرد. با توجه به اینکه Hao در حال پیوستن به ViVi Gaming و ترک تیم است ‚ June برای پرکردن جای خالی او در Newbee انتخاب شده است ،در نتیجه این تغییر Rabbit مجبور به بازی کردن در پست قدیمی خود یعنی Carry است .
با تنها یک روز باقی مانده تا پایان مهلت نقل و انتقالات اعمال شده توسط ACE تیم Newbee تصمیم گرفت تا خبر پیوستن جدیدترین عضو خود یعنی Lin ‘June’ Shiyang را بصورت رسمی اعلام کند . این Offlaner جوان پس از جدایی از Invictus Gaming برای چندین هفته بدون تیم مانده بود . با توجه به این نکته که وی بازیکن آزاد بوده است ، بنابراین پیوستن او به Newbee نیازی به پرداخت وجهی بابت نقل و انتقال نداشته است . در حال حاضر او در مرکز تیم و در حال تمرین با هم تیمی های جدید خود است .

اعلامیه امروز همچنین خبر انتقال Chen ‘Hao’ Zhihao به تیم ViCi Gaming را نیز بصورت رسمی اعلام کرده است .

علاوه بر تغییرات صورت گرفته در ترکیب ، Newbee چندین تغییر مهم در پست های بازیکنان خود انجام داده است که از جمله مهمترین آن ها می توان به این مورد اشاره کرد :
با توجه به اینکه June بازیکن Offlane است ، Wang ‘Rabbit’ Zhang به پست قبلی خود یعنی Carry بازخواهد گشت . او قبلا در تیم LGDدر این پست بازی می کرده است .با توجه به تغییرات اساسی صورت پذیرفته در تیم های IG و LGD ،این تغییر پست در تیم Newbeeیک تغییر کوچک بشمار می آید .

ترکیب فعلی تیم Newbee :

Zhang ‘Mu’ Pan
Wang ‘Banana’ Jiao
Wang ‘SanSheng’ Zhao Hui
Zhang ‘Rabbit’ Wang
Lin ‘June’ Shiyang

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: Mr.Legendary دیگر مطالب ارسال شده توسط
نیازمند نویسنده برای سایت دوتا 2 ویکی. اگر علاقمند هستید لطفا از طریق تماس با ما در سایت اقدام نمایید

ارسال یک پاسخ