LGD با نتیجه ۲-۱ Empire را شکست میدهد

heyarena
توسط - موضوع اخبار

LGD ، در اولین مسابقه Upper Bracket ، موفق شد Empire را شکست دهد و به مرحله بعد برود. آنها با برنده CDEC vs C9 بازی خواهند کرد. Empire نسبت به مرحله گروهی بسیار بهتر بازی کرد اما این بازی ، برای شکست دادن چینی ها کافی نبود. آنها در Lower Bracket ، با برنده MvP.Phoenix vS Newbee بازی خواهند کرد.

بازی اول:
LGD با داشتن Dazzle , Tusk و KoTl سعی در کنترل بازی در Early Game و با Storm Spirit و Phantom Lancer ، سعی در بردن بازی در Late Game داشت. Empire مجبور بود بازی را در Mid Game ببرد زیرا آنها کنترلی بر PL در Late نداشتند. دو تیم Offlane هایشان را هجومی رفتند و Empire توانست First Blood بگیرد. بازی به نفع Empire پیش رفت و آنها جلو افتادند و برای Push به High Ground آماده شدند اما LGD ، چندین بار متوالی توانست از Base خود دفاع کند و سرانجام ، PL غیرقابل کنترل شد و LGD با گرفتن Aegis ، به Base رقیب حمله کردند و سه لاین Barracks را گرفتند و Empire بازی اول را واگذار کرد.
004

بازی دوم:
Empire با گرفتن Anti Mage , Queen Of Pain و Magnus ، سعی در کشاندن بازی به Late داشت. LGD نیز با داشتن Lycan و Storm ، نیاز به یک برد سریع داشت. بازی از ابتدا ، به نفع Empire پیش رفت و دو Core تیم فارم خوبی داشتند.Bounty Hunter در Early ، نتوانست کار زیادی انجام دهد و از آن طرف، Xiao8 نیز گلد بسیاری بر روی Ward خرج کرد. LGD موفق شد تاور هارا Push دهد و حتی یک لاین را Mega کند اما کم کم ، Anti Mage به میدان آمد و Empire ، توانست LGD را در هم بکوبد و آنهارا Team Wipe کند.در Fight آخر ، Empire کاملا به Fight مسلط شد و تمام Barracks هارا نابود کرد و Anti Mage ، به Dive Fountain کرد و Sylar را کشت و LGD ، بازی دوم را واگذار کرد.
03

بازی سوم:
LGD توانست Gyro و Ember را در مقابل PL تیم Empire پیک کند. Maybe در این TI شگفت انگیز بازی کرده است و این بازی نیز ، به همین روند ادامه داد و Mid و Empire Bottom را کاملا نابود کرد.
Lina و PL نابود شدند و فارم خوبی نیز نداشتند اما LGD سعی در Push به High Ground نمیکرد و در عوض ، تمام لاین ها و Jungle حریف را به زیر سلطه خود درآورد. LGD تمام Roshan های بازی را از آن خود کرد و در دقیقه ۳۳ ، نتیجه بازی ۲۱-۳ بود. در Push آخر ، با Initiate های عالی Ember و Clock ، بدون اینکه کسی را از دست بدهند ، Empire را از بین بردند و این تیم روسی ، مجبور به دادن GG شد و به Lower Bracket سقوط کرد. LGD با این برد ، جایگاه خود در بین ۶ تیم برتر و همچنین $۱M را برای خود تضمین کرد.
005

اشتراک گذاری

 • Facebook
نویسنده: PhoenixOfTheWorld دیگر مطالب ارسال شده توسط
Playing Dota usually , Fighting with noobs actually!

۴ دیدگاه در "LGD با نتیجه ۲-۱ Empire را شکست میدهد"

 1. امير ۱۳۹۴/۰۵/۱۳ در ۱۲:۲۵ - Reply

  پست بسیار عالی بود..
  ممنون از نویسنده..
  خواهشی که دارم سعی کنین تمامه بازی هارو همینجوری آنالیز کنین ممنون

 2. milad ۱۳۹۴/۰۵/۱۳ در ۱۳:۵۲ - Reply

  حرف نداشت . دمتون گرم
  LGD خوب کار کرده ولی به نظر من secret قهرمانه

 3. r2ambg ۱۳۹۴/۰۵/۱۳ در ۱۴:۳۲ - Reply

  بازی خوبی بود شخصا دوست دارم EG قهرمان بشه

 4. کاوه ۱۳۹۴/۰۵/۱۳ در ۱۸:۱۷ - Reply

  اقا چرا دقتی بازیارو واچ میدم آیتم دراپش کمتر از پارسال شدع و دیگه دابل کیل و اینجور چیزا آیتم دراپ نمیکنه

ارسال یک پاسخ