Manila Major: کسب جایگاه اول گروه B توسط Na’Vi

Inside news NaVi
توسط - موضوع اخبار

در مطلب زیر نگاهی خواهیم داشت به بازی بین دو تیم Natus Vincere و Digital Chaos در مرحله گروهی Manila Major.

گیم اول:
game1

First Blood در این بازی تنها بعد از سه دقیقه، با کشته شدن هیروی Batrider نصیب Na’Vi شد و سپس هر دو تیم شروع به ایجاد یک روند مرتب فارم و تلاش برای گرفتن کیل در سمت دیگر مپ کردند. تیم Na’Vi با نزدیک شدن بازی به دقیقه ۱۰ شروع به تحت فشار گذاشتن لاین بالا کردند، اما DC در این حین موفق به نابود کردن تاور لاین میانی Navi شد. Navi با امتیاز ۸-۵ تا دقیقه ۱۶ از لحاظ تعداد کیل ها برتری داشت و اولین Aegis را نیز در همین حدود از آن خود کرد، اما پس از آن DC در لاین میانی توانست با استفاده از آلتیمیت هیروی Phoenix چهار هیروی Navi را نابود کند. تیم Navi در دقیقه ۲۲ پس از نابود کردن تاور دوم لاین پایینی DC شروع به حمله به بیس تیم حریف کرده و با یک بازی هماهنگ توانستند تاور Tier 3 و سربازخانه تیم حریف را نابود کنند. کمی بعد از این، Navi با کشتن ۴ هیروی تیم حریف آن ها را وادار به تسلیم نمود.

گیم دوم:
game2

DC در ابتدای این بازی در فایتی بر سر Bounty Rune های ابتدای بازی دو کیل به دست آورد اما هر دو rune در نهایت نصیب Navi شد. در ادامه DC با ادامه دادن روند تهاجمی تا قبل از دقیقه سوم بازی دو کیل دیگر نیز به دست آورد. تیم Dire به تحت فشار قرار دادن حریف ادامه داد و به صورت گروهی موفق به هدف قرار دادن و نابود کردن هیرو های حریف شد و به همین صورت تا دقیقه ۱۵ تمام تاور های tier 1 تیم حریف را نابود کرد. DC با ادامه دادن به انجام تیم فایت های حساس توانست بازی را کنترل کند، ولی در یک فایت بر سر aegis، یک اشتباه کوچک از Faceless Void باعث تمام شدن فایت به نفع Navi شد، اما DC به هر صورت نوانست Aegis را از آن خود کند. به یکباره Navi کنترل مپ را به دست گرفت و به صورت منظم تاور های tier 2 حریف را نابود کرد و موفق به نابود کردن یک تاور tier 3 نیز شد.

DC دوباره شروع به حرکت کرد و با گرفتن دو کیل به صورت سریع شروع به پوش دادن دوباره کرد. DC دوباره روند تحت فشار قرار دادن Navi را از سر گرفت، اما کمی قبل از دقیقه ۵۰ بازی یک اشتباه کوچک از DC باعث نابود شدن ۴ هیرو از این تیم شد، در حالی که Navi دو هیروی خود را از دست داد. Navi بعد از این پیروزی تصمیم به گرفتن aegis گرفت اما تیم DC با استفاده از Buyback های خود به بازی بازگشته و با عقب راندن Navi موفق به تصاحب aegis شدند. تیم DC با برتری ای که با گرفتن Aegis کسب کرده بود در یک تیم فایت عظیم در لاین میانی موفق به نابود کردن ۴ هیروی Navi و همچنین سربازخانه لاین بالایی این تیم شد.

بعد از تعدادی درگیری که هر دو تیم موفق به کسب پیروزی هایی در آن ها شدند، Navi بالاخره موفق به نابود کردن Roshan و تصاحب چهارمین Aegis بازی شد. Navi سپس موفق به نابودی سربازخانه های لاین بالا شد اما ۴ هیروی خود را در یک فایت از دست داد و DC با پوش دادن سریع Navi را مجبور به Buyback کرد. پس از چندین فایت کوچک دیگر، در حالی که بازی به دقیق ۹۰ نزدیک می شد تیم DC با نابود کردن هیروی Tinker شروع به پوش دادن لاین میانی کرد اما Navi با استفاده از خرس هیروی Lone Druid موفق به عقب راندن تیم حریف شد. Navi سپس شروع به پوش دادن به سمت بیس DC کرد و موفق به نابود کردن آخرین سربازخانه این تیم شد، اما DC توانست پیروز یک فایت دیگر شده و دوباره به سمت بیس Navi حرکت کند.

در نهایت، در حالی که بازی در حال نزدیک شدن به دقیقه ۹۲ بود و پیروزی DC بسیار نزدیک به نظر می رسید، Navi با تلپورت کردن به بیس DC و استفاده دوباره از خرس Lone Druid موفق به نابود کردن Ancient تیم DC و پیروزی در گیم دوم شد.

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

ارسال یک پاسخ