Monkey Business به MLG World Finals میرود

MLG-World-Finals-770x470
توسط - موضوع اخبار

Monkey Business پس از ComeBack های رویایی و بازی شگفت انگیز Miracle ، موفق شد CiS Rejects را در فینال ۳-۱ شکست دهد و بلیت خود را برای ماه آینده به New Orleans دریافت کند.
CIS Rejects با بازی هجومی خود ، MB را در سه بازی اول تحت فشار زیادی قرار اما Amer ‘Miracle-‘ Barqaw به داد Monkey Business رسید. بازی اول ، با وجود برتری CIS Rejects و تحت فشار بودن Mb ، بازی با Mana Void خیره کننده Mirale بر روی Storm Spirit به سمت MB بازگشت و آنها توانستند بازی اول را از آن خود کنند.
در بازی دوم ، Andreas ‘Cr1t-‘ Nielsen مرد مسابقه بود و با کمبوی IO Tiny و Split Push ، در دقیقه ۲۸ CIS Rejects درحالی که Mid Barracks خود را از دست داده بود ، مجبور به GG دادن شد.
CIS Rejects تنها در بازی سوم موفق بودند. آنها از اول بازی ، سعی در خاموش کردن Miracle کردند و با این استایل بازی ، توانستند MB را فلج کنند و با Wraith Knight به عنوان Carry ، بازی را به نفع خود به اتمام رساندند.
در بازی چهارم ، MB از همان ابتدا از رقیب خود پیش افتاد. با Role Change میان Miracle و Bigdaddy ,
Monkey Business انعطاف پذیری ترکیب خود را نشان داد و توانست از پیک و بن ، تیم حریف را OutDraft کند و تنها با ۲۰ دقیقه بازی ، آنها موفق شدند فینال را ۳-۱ به اتمام برسانند و سفر خود به New Orleans را قطعی کنند.

تیم های حاضر در MLG World Finals
Evil Geniuses
CDEC Gaming
LGD Gaming
Virtus.Pro
MVP.Phoenix
Team Secret
Monkey Business
برنده مسابقات انتخابی US

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: PhoenixOfTheWorld دیگر مطالب ارسال شده توسط
Playing Dota usually , Fighting with noobs actually!

یک دیدگاه در "Monkey Business به MLG World Finals میرود"

  1. DoTeK ۱۳۹۴/۰۶/۳۱ در ۰۷:۴۸ - Reply

    داداش پس چرا navi جدیدا تو هیچ کودوم از مسابقات نیست میشه بگی ؟

ارسال یک پاسخ