MYM تیم جدیدی ثبت می کند – MiSery به عنوان مربی

تیم MYM
توسط - موضوع اخبار

از آخرین باری که تیم Meet Your Makers در مسابقات دوتا ۲ شرکت کرده ۲ سال می گذرد. با توجه به اتفاقاتی که چند ماه اخیر روی داد و حدس هایی مبنی بر این که بازیکن هایش قرار است کدام تیم را انتخاب کنند، بالاخره خودکار بر کاغذ گذاشتند و تیم جدید شان را ثبت کردند.


36381
MYM این تصویر را دیشب در Facebook گذاشت.

طبق پیش بینی که ماه پیش منتشر شده بود همان کسانی که در دو هفته پیش بعد از ترک زندگی گروهی در تیم MouseSprots، دوباره با اسم های قبلی شان بازی می کردند ، اکنون بخشی از بازگشت Meet Your Makers خواهند بود.

از آنجا که Meet Your Maker در انتشار خبرهای جدیدش مکث زیادی انجام می دهد، با تصویری که در Facebook آپلود کرد؛ در چند روز گذشته به امید ایجاد یک تیم قدرتمند, سر و صدای زیادی در رسانه های بازی ایجاد شده است. هر چند شایعه شده بود قرار است SE Pajkatt و dk MiSery برای MYM تیم جدیدی تشکیل دهند، اما تنها MiSery ست که در تیم جدید به عنوان مربی فعالیت می کند.

مدیر عامل، خالد نعیم در ژانویه به OnGamers گفته بود که “مدیریت قدیمی قادر نبود برنامه ریزی ها را به شیوه ای باثبات انجام دهد و MYM به همین علت ضربه خورد. من می خواهم این کار به درستی و به نحو صحیحش انجام شود”. سپس به این نکته اشاره کرد که “این بار من از اشتباهاتی که در گذشته روی دادند اجتناب می کنم”

اشتراک گذاری

 • Facebook
نویسنده: Mr.Legendary دیگر مطالب ارسال شده توسط
نیازمند نویسنده برای سایت دوتا 2 ویکی. اگر علاقمند هستید لطفا از طریق تماس با ما در سایت اقدام نمایید

۵ دیدگاه در "MYM تیم جدیدی ثبت می کند – MiSery به عنوان مربی"

 1. imi ۱۳۹۲/۱۱/۲۱ در ۲۱:۲۰ - Reply

  قدیما اسمشون meet your masters بود,kuroky هم تو تیم بود,,,یادش بخیر…

 2. HeaVen ۱۳۹۲/۱۱/۲۳ در ۱۰:۰۵ - Reply

  سلام_عزیزان یه مقداری سرعت بروز رسانی تون اومده پایین لطفا مطالب بروز تری رو تو سایته خوبتون قرار بدید_ممنون

  • Mr.Legendary ۱۳۹۲/۱۱/۲۳ در ۱۰:۱۳ - Reply

   خبری توی سایت های خارجی منتشر نمیشه

 3. Mohammad_ai69 ۱۳۹۲/۱۱/۲۴ در ۱۰:۵۶ - Reply

  قبلا وقتی اسم بازی MYM میومد همه از خوبیش میگفتن و توی دوتا ۱ وقتی ریپلی های این تیم رو میدیدی لذت میبردی و همه مثال ها رو MYM میزدند من بازیشون رو توی دوتا ۲ ندیدم الان دوباره بیان ببینیم چطور کار میکنن

 4. Ali ۱۳۹۲/۱۱/۲۶ در ۱۳:۲۷ - Reply

  اولین بازیشون رو واقعا بد خوردن …

ارسال یک پاسخ