Nahaz مربی تیم CompLexity برای TI6

nahazcoL
توسط - موضوع اخبار

Alan ‘Nahaz’ Bester امسال به عنوان آنالیزور روی استیج TI نخواهد رفت، اما به جای آن در کنار تیم CompLexity به عنوان مربی حضور خواهد داشت.

CompLexity Gaming، که از معدود تیم های بدون سرمربی بودند، حالا یکی از شناخته شده ترین چهره های دوتا ۲ را به منظور کمک گرفتن در زمینه استراتژی و آنالیز حریفان خود استخدام کرده اند. شاید به نظر برسد که تنها مهارت آنالیز Nahaz مد نظر تیم ComLexity بوده است، اما رفتار حرفه ای او را نیز نباید از یاد برد. Bester که به دلیل شغل اصلی خود که تدریس رشته اقتصاد در دانشگاه است تجربه زیادی در زمینه کار کردن با جوانان دارد بدون شک بهترین گزینه برای همکاری با Kyle ‘Swindlemelonzz’ Freedman برای شکل دادن استراتژی های تیم compLexity و آماده نمودن این تیم برای بزرگترین تورنومنت سال است.

Kyle ‘Beef’ Bautista، مدیر تیم coL، در این باره گفت:

“شاید برای بسیار Nahaz گزینه غیر عادی ای به نظر برسد، اما به نظر من و تیم، او تنها گزینه مناسب بود. Nahaz فرد بسیار سخت کوشی است و اطلاعات زیادی درباره بازی دارد و رفتار حرفه ای او نیز به تیم کمک می کند. Nahaz گرچه تجربه زیادی در زمینه مربی گری ندارد، اما مهارت آنالیز، آمادگی، و نقش او در بهبود بخشیدن قدرت آمادگی و افزایش سطح مهارت تیم عدم تجربه مربی گری او را جبران می کند.”

تیم CompLexity Gaming برای رسیدن به TI6 باید پیروز مسابقه انتخابی Wild Card Qualifier شود، جایی که چهار تیم برای دو جایگاه باقیمانده TI6 رقابت خواهند کرد. رقیبان تیم coL در این مسابقات Escape Gaming و EHOME خواهند بود.

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

ارسال یک پاسخ