Newbee با قدرت به سوی Manila Major می رود

newbeeSpring-1
توسط - موضوع اخبار

Newbee امروز توانست با شکست دادن تیم EHOME بدون واگذار کردن حتی یک گیم در کل مسابقات پیروز مسابقات منطقه ای چین شده و با اقتدار تمام اولین جایگاه خالی Manila Major را کسب کند.

این بازی ۵ گیمی (Best of Five) با پیروزی آسان Newbee در گیم اول آغاز شد. هیروی Spectre تیم Newbee با K/D/A 9-0-17 بازی را به پایان رساند در حالی که هیروی Tidehunter به عنوان Initiator این تیم موفق به تکمیل بیلد Octarine Core – Refresher – Blink – Guardian Greaves شده بود.

EHOME در گیم دوم نیز علی رغم درفت شدیدا متکی به فارم Newbee متشکل از Alchemist, Lifestealer و Queen of Pain که در offlane قرار گرفته بود باز هم شکست خورد. Alchemist با ساختن دو Aghanim طی مدت یک دقیقه موجبات آغاز حمله نهایی Newbee را قبل از دقیقه ۳۰ فراهم کرد و این تیم با دو پوش به شدت قوی توانست گیم دوم را نیز از آن خود کند.

EHOME در گیم سوم تصمیم به استفاده از یک درفت غیر معمول گرفت و با پیک کردن ترکیب Techies-Tiny و دادن هیروی Techies به iceiceice توانست دو کیل اول بازی را از آن خود کند اما این تنها کاری بود که توانستند با این ترکیب انجام بدهند. در نهایت Newbee با امتیاز ۳-۰ و حذف EHOME به هموطنان خود Vici Gaming Reborn, Wings Gaming و LGD در Manila پیوست. Manila Major از تاریخ ۱۸ خرداد آغاز خواهد شد.

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

۲ دیدگاه در "Newbee با قدرت به سوی Manila Major می رود"

  1. paradox ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ در ۱۱:۲۰ - Reply

    داداش دمت گرم.سایتت عالیه ایشالا ک موفق بشی

  2. sina ۱۳۹۵/۰۲/۲۰ در ۱۰:۰۹ - Reply

    dadash veideo haye in bazi ro nadari???age bezari k mahshar mishe

ارسال یک پاسخ