OG – Newbee در مرحله نیمه نهایی Manila Major

notail PGL
توسط - موضوع اخبار

در این مطلب مروری خواهیم داشت بر بازی نیمه نهایی Manila Major بین دو تیم OG و Newbee. تیم OG با این پیروزی به مسابقه نهایی در برابر Liquid راه یافت.

گیم اول
g1

Newbee این بازی را با پیک کردن دو هیروی Lifestealer و Bounty Hunter به صورت شدیدا تهاجمی شروع کرده و تمام تمرکز خود را روی سرکوب کردن Invoker تیم حریف معطوف کردند، اما Miracle که همیشه حریف سرسختی بوده موفق به فرار از گنک اول و حتی گرفتن First blood با کشتن Bounty Hunter شد ولی به هر حال ادامه یافتن حرکات تهاجمی از سوی OG باعث کشته شدن چند باره Invoker و مجبور کردن آنها به دفاع از لاین میانی شد. این عمل به Lifestealer اجازه داد تا به آسانی بتواند فارم کند و در دقیقه ۶ بازی بتواند با یک Infest ناگهانی هیروی Sven حریف را غافلگیر کند.

عقب افتادن Invoker و Sven از لحاظ فارم به Newbee اجازه داد تا بتوانند به آسانی در تیم فایت ها پیروز شوند. اولین تیم فایتی که منجر به نابودی هر پنج هیرو شد در دقیقه ۱۷ به وقوع پیوست و دو دقیقه بعد از آن OG تصمیم به نابودی Roshan گرفت اما در طی یک فایت سه هیروی OG توسط Lifestealer نابود شدند و در نهایت در دقیقه ۲۳ گیم اول را به Newbee واگذار کردند.

گیم دوم
g2

OG که در این گیم راهی جز پیروزی نداشت درفت را با پیک کردن Earth Spirit برای Cr1t و همچنین فراهم کردن یک ترکیب Dazzle + Templar Assassin برای نابود کردن آرمور هیرو های تیم حریف آغاز کرد، اما در یک حرکت غافلگیر کننده هیروی Naga Siren برای N0tail را به عنوان پیک آخر خود انتخاب کردند. بار دیگر بازیکنان Newbee تمام تمرکز خود را روی Miracle معطوف کردند اما این بار نه تنها اسپل Refraction به کمک او آمد بلکه هیرو های ساپورت تیم نیز با ورود به لاین و انجام ضد حمله او را نجات دادند.

با وجود اینکه Newbee تا دقیقه ۲۰ پیروز بازی به نظر می رسید اما فارم شدن آیتم های مهم Earth Spirit و Naga Siren یعنی Blink Dagger و Radiance باعث شد OG بتواند بازی را به نفع خود برگرداند. لحظه سرنوشت ساز این گیم تیم فایتی در نزدیکی کمپ Ancient تیم Radiant بود که در آن تیم OG با به دام انداختن Newbee در آلتیمیت هیروی Naga Siren پیروز شدند و Naga نیز در نتیجه این پیروزی به آهستگی شروع به قوی تر شدن کرد و Cr1t نیز با کنترل خوبی که روی تیم چینی داشت توانست پیروزی های متعددی در فایت ها برای تیمش به ارمغان بیاورد و در نهایت با پیروزی در گیم دوم بازی را به گیم سوم بکشاند.

گیم سوم
g3

OG در مرحله درفتینگ این گیم فرصت استفاده از دو هیروی Lifestealer و Lion را با استفاده از دو بن اول خود از Hao و ChuaN گرفت و Newbee را وادار به پیک کردن هیرو های شدیدا متکی به فارمی مثل Spectre و Alchemist کرد و در مقابل در پیک های خود روی هیرو های پوشر متکی بر باف و aura تمرکز کرد تا بتواند تیم حریف را از همان ابتدای بازی تحت فشار قرار دهد. در نتیجه این پیک ها تیم OG در تنها ده دقیقه موفق به نابود کردن تاور های Tier 1 تیم Newbee شد در حالی که Alchemist با بوت معمولی در تلاش برای تکمیل Radiance و Spectre نیز در پروسه فارم برای Diffusal Blade بود.

دمیج اضافی Elder Titan و آلتیمیت او به OG اجازه داد تا علاوه بر نابودی آسان تاور ها بتوانند در تیم فایت ها نیز به آسانی تیم حریف را نابود کنند و OG با اعمال فشار بر روی تیم Newbee سعی در کند کردن روند فارم کری های خطرناک تیم حریف داشت اما در نهایت Alchemist و Spectre با تکمیل Radiance و Blade Mail توانستند کار را برای تیم OG دشوار کنند. Newbee با دفاع پیاپی از سربازخانه های پایینی خود احتمال بازگشت به بازی و شکست OG را کمی بالا بردند اما Fly با بستن آیتم BKB روی Crystal Maiden و اجرای یک آلتیمیت کامل روی Newbee در طی یک تیم فایت نزدیک دره Roshan موفق به کسب پیروزی در گیم سوم و راه یافتن به فینال شدند.

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

ارسال یک پاسخ