PPD دلایل اخراج Aui_2000 را مطرح میکند

EG - Copy-1
توسط - موضوع اخبار

PPD در یک بلاگ پست ، دلایل اخراج Kurtis Aui_2000 Ling را از تیم بیان کرد. این پست ، از سه بخش تشکیل شده است. قسمت اول مربوط به چگونه آمدن Aui به تیم است. قسمت دوم ، دلیل اخراج و خصوصیات مثبت و منفی Aui است و قسمت سوم ، پیوستن Arteezy به تیم و دلایل ترجیح دادن اوست.

قسمت اول : Aui_2000 و EG
PPD در شروع پست خود میگوید که اخراج Aui کار درستی بود و در این پست ، میخواهد دلایل این اخراج را مطرح کند و قضیه را روشن کند. در ابتدا ، پس از صحبت با EterNal Envy ، آنها دریافتند که Cloud 9 قصد دارد Aui را از Squad خود حذف کند. EG تصمیم گرفت Aui را به خدمت بگیرد زیرا Zai قصد بازی کردن هیرو های دیگر و جدایی از تیم را داشت. پس از این ، PPD درباره افتخارات و تلاش Aui در این یک سال صحبت میکند.

قسمت دوم : دلیل اخراج Aui_2000
پس از صحبت درباره خصوصیات منفی و مثبت PPD , Aui می گوید که چگونه این خصوصیات منفی باعث اخراج این بازیکن از تیم شده است.
” قابلیت ارتباط برقرار کردن او ، بسیار ضعیف است درحالی که ما یک سال تمام روی این قضیه کار کردیم اما او هیچ گونه پیشرفتی نداشت. نحوه ارتباط برقرار کردن او و بازی کردنش ، باعث میشد که هر بازی ، برای ما سخت ترین بازیمان شود. من ساعت ها برای ساختن استراتژی و نقشه وقت میگذاشتم و به محض اینکه برروی Stage میرفتیم ، او استراتژی مارا زیر سوال می برد. Aui یکی از بدترین و سرطانی ترین بازیکنانی است که تا کنون دیده ام.”
پس از توضیحات درباره شرایط و استرس های تیم ، PPD در آخر ادامه داد : برای من ، یک TI طول کشید تا بفهمم با Aui نمیتوانیم به کار خود ادامه دهیم.

قسمت سوم : Fear و Arteezy
PPD درباره Arteezy میگوید که چرا او برای تیم مناسب است.
” افکارش به ما نزدیک است ، سخت تلاش میکند و … و یکی از بهترین بازیکن هاست. نوع بازی او ، مناسب تیم ماست.
PPD همچنین Fear را با ارزش ترین بازیکن خواند و گفت که او ، به من بسیار کمک کرده است و بخاطر او ، من الان کاپیتان خوبی هستم. جایگزینی او ، غیر ممکن است.

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: PhoenixOfTheWorld دیگر مطالب ارسال شده توسط
Playing Dota usually , Fighting with noobs actually!

یک دیدگاه در "PPD دلایل اخراج Aui_2000 را مطرح میکند"

  1. frd ۱۳۹۴/۰۵/۲۹ در ۲۱:۱۴ - Reply

    میتونستن محترمانه باعاش قطع همکاری کنن . درست نبود. میخواستن رفتن به lower براکت تقصیر این بندازن

ارسال یک پاسخ