Puppey و EternaL Envy در یک تیم بازی خواهند کرد

EternalEnvy
توسط - موضوع اخبار

EternaL Envy و Puppey به زودی هم تیمی خواهند شد.

Arteezy در Stream خود ، گفته است که EE و Puppey هم تیمی خواهند شد. به گفته ی یک منبع ناشناس وبسایت Gosu Gamers و همینطور Arteezy به زودی Puppey و EE در کنار هم در یک تیم بازی خواهند کرد اما اینکه چه تیمی هنوز مشخص نیست و فعلا یک علامت سوال در جای خالی این اسم مینشیند گرچه احتمالات افکار را به سمت تیم Secret هدایت میکنند.( به دلیل اتفاقات اخیر و جدایی ها و تغییراتی که در این تیم رخ داده است. ). نیاز تیم Secret به یک Carry و یک Offlaner برای کامل شدن این تیم و Carry بودن EE Role.

او بعد از منحل شدن تیمش Cloud 9 درحالی که بازیکن آزاد محسوب میشود هنوز هیچ تمایلی برای بازنشسته شدن نشان نداده است. شایعاتی که مبنی بر جدایی Puppey از Secret یا پیوستن او به تیم دیگری هستند اما آنها بسیار اندک و ضعیف هستند و او به احتمال زیاد در Secret خواهد ماند. اخیرا یک توییت از طرف مربی حال حاضر تیم سیکرت Kemal Sadikoglu پست شده است که خبر از تکمیل شدن اعضای این تیم میدهد.

عکس العمل جامعه درمورد این انتقال احتمالی به طور کلی مثبت بوده و اکثریت بر این باورند که EE ، بازیکنی است که سوابق Throw کردنش کم نیست اما او در کنار Puppey زوج خوبی را تشکیل خواهد داد زیرا Puppey ، در گذشته کاپینان XbocT ، بازیکنی با شرایط مشابه بوده است.

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: PhoenixOfTheWorld دیگر مطالب ارسال شده توسط
Playing Dota usually , Fighting with noobs actually!

۲ دیدگاه در "Puppey و EternaL Envy در یک تیم بازی خواهند کرد"

  1. siavash ۱۳۹۴/۰۵/۳۱ در ۱۳:۲۴ - Reply

    EE چه شباهتی به xboct داره ؟ جفتشون Carry هستند دیگه چی ؟ xboct کلا مغز نداره بنده خدا 😀

  2. burning ۱۳۹۴/۰۶/۰۱ در ۲۲:۴۶ - Reply

    Xboct y ahmaghe ez mmre 4k bish nist kash mishod kky va puppey ba burning hame teami mishodan

ارسال یک پاسخ