Queen Of Pain منفورترین و lina محبوب ترین هیرو!

troll_warlord_dota_2_hd_wallpaper_by_masdhika-d6utijs
توسط - موضوع اخبار

Queen Of Pain در هر بازی رقابتی ۶٫۸۴ یا پیک یا بن شده.تا به حال ما ۵۵ مسابقه از پچی (patch) که جمعه ی هفته ی قبل منتشر شده داشتیم که QoP در ۶۷% از مسابقات بن شده این در حالی است که lina بیشترین پیک هارو داشته. عملکرد هیرو های دیگرو در عکس زیر مشاهده میکنین.


70229

EarthShaker و IO هنوز هم محبوب هستن آیا Undying داره به لیست این هیرو ها برمیگرده؟

هیرو های در حال پیشرفت:(از نطر پیک شدن)

Dragon Knight در مسابقات رشد ۳۰٫۴% داشته
Gyrocopter در مسابقات رشد ۲۳٫۳% داشته
Invoker در ۱۹٫۶% مسابقات پیک شده
Centaur در ۱۷٫۷% مسابقات پیک شده
Beastmaster در %۱۴٫۶ مسابقات پیک شده

با اینکه تازه به روز پنجم پچ ۶٫۸۴ نزدیک میشویم QoP منفورترین هیرو بوده!
در حالی که گلد lane creep ها ۷% کم و گلد کشتن هیرو ها ۱۰% بیشتر شده بهترین روز ها برای پیک کردن هیرو های Support برگشته!

با تمرکز بیشتر روی هیرو هایی که نقش Roaming رو دارن مثل EarthShaker و IO که در پچ ۶٫۸۳ هم محبوب بودن, اونارو جزو ۵ هیروی اول Pick/ban میبینیم. EarthShaker یکی از هیروهایی بود که تغییراته بسیار کمی در ۶٫۸۴ دریافت کرد با این حال در رتبه ی پنجم قرار داره.دلیل اصلی این رتبه هم تقش roaming ganker این هیرو با قابلیت Stun و Block از فاصله ی دور است.

با تغییراتی که در Tombstone هیروی Undying رخ داد(اسپل هایی که در منطقه ی مشخصی اثر میکنند دیگر قابلیت کشتن همه ی زامبی هارو ندارن.) Undying تقریبا در نیمی از بازی ها بن شد.

Troll Warlord و Sniper و محبوبیت این دو بین بازیکنان تازه وارد

بعد از مشخص کردن محبوب ترین هیرو ۶٫۸۳ میبینیم که این دو هیرو محبوبیته قبلی خودشونو ندارن.Troll Warlord در رتبه ی ۵۷ pick/ban قرار داره و در ۵۵ مسابقه تنها ۲ بار پیک شده sniper هم همینطور که دارای رتبه ی ۴۳ است.

افت این دو هیرو قطعا به خاطر تغییراته اخیر بوده که delay لول Shrapnel بالا تر رفته و این لول با کمی delay نقاط تاریک رو روشن میکنه و همینطور Troll که Berserker’s Rage او دیگه ۱۵ Damage اضافه نمیکنه و تغییراتی در دیدی که Whirling Axes به او میداد منجر شده که پتانسیل این هیرو برای تسلط بر lane کاهش پیدا کنه.

این تازه روز های اول پچ ۶٫۸۴ هست ولی قطعا تغییراته بزرگی در Dota 2 اعمال کرده که هیرو های Dragon knight , Beast Master و Gyrocopter تونستن جایگاه خودشونو در پیک های این هفته ثابت کنند.

اشتراک گذاری

 • Facebook
نویسنده: T4rGR14N دیگر مطالب ارسال شده توسط

۴ دیدگاه در "Queen Of Pain منفورترین و lina محبوب ترین هیرو!"

 1. The BlackOut ۱۳۹۴/۰۲/۱۶ در ۱۹:۴۴ - Reply

  لفظ ” منفورترین” برای هیرویی که بیشترین بن ریت رو داشته؟ شاید “خوفناک ترین ” براش مناسب تر باشه چون همه ازش میترسن که بنش میکنن
  tnx anyways.

  • Mr.Legendary ۱۳۹۴/۰۲/۱۶ در ۲۰:۰۸ - Reply

   اونم میشه . ولی اگر از این دید نگاه کنیم که طرف مقابل از ترس بن کنه حس تنفر از قدرت اون هیرو هم توی تیمی که بن کرده دیده میشه

   • The BlackOut ۱۳۹۴/۰۲/۱۷ در ۱۷:۴۸ - Reply

    اخه هیرو مورد علاقمه ناراحت میشم این تیتر رو میبینم 😀

 2. Chief ۱۳۹۴/۰۲/۱۷ در ۰۳:۲۱ - Reply

  ty saeed baraye etelate mofidet

ارسال یک پاسخ