Root Gaming قهرمان BTS America بعد از فینال ۱۱۰ دقیقه ای

fluffandstuff1
توسط - موضوع اخبار

Root ، در فینال Beyond The Summit Americas ، با مغلوب کردن Summer’s Rift ، جایزه ۴۵۰۰$ را به خانه برد.

گیم اول ، Root تسلط کامل پیدا کرد. Tusk ، کاملا بازی را به نفع Root پیش برد.
گیم دوم ، Summer’s Rift بلافاصله Tusk را بن کرد و استراتژی ۴Heroes Protect 1 را پیاده کرد. با گرفتن دو ساپورت Naga و Disruptor ، سعی کردند فضای فارم را برای Anti Mage فراهم کنند. اما در آخر ، فقط با بازی خوب Anti Mage ، بازی را بردند و دیگر اعضای تیم ، خوب بازی نکردند.
در گیم سوم ، Root سعی کرد رقیب خود را فریب دهد و اولین پیک خود را به Zeus اختصاص داد. همانطور که انتظار میرفت Summer’s Rift بلافاصله BloodSeeker و Techies را بن کرد. سپس ، Root ساپورت هایی با Magical Damage بالا ، Earth Shaker و SkyWrath Mage ، پیک کرد و به راحتی یک Win سریع گرفت.

Summer’s Rift تنها یک قدم با از دست دادن فینال فاصله داشت. در گیم چهارم ، Summer’s Rift سعی در طولانی کردن بازی کرد و Naga Siren را پیک کرد. بازی ، همانطور که Summer’s Rift برنامه ریزی کرده بود ، گیم طولانی ای شد. اما زمانی که بازی به دقیقه ۸۰ام رسید ، Summer’s Rift با یک مشکل بزرگ مواجه شد. Fluffnstuff ( ساپورت Root ) توانست Summer’s Rift Razor را باOutFarm , Jakiro کند. بازی لحظه به لحظه دشوار تر شد اما Root ، پس از ۳۰دقیقه تلاش سخت ، ذره ذره ساختمان های Summer’s Rift را Liquid Fire از بین برد و با Mega Creep ، تورنومنت را به سود خود ، به پایان رساند.

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: PhoenixOfTheWorld دیگر مطالب ارسال شده توسط
Playing Dota usually , Fighting with noobs actually!

۲ دیدگاه در "Root Gaming قهرمان BTS America بعد از فینال ۱۱۰ دقیقه ای"

  1. mamad ۱۳۹۴/۰۴/۳۰ در ۱۷:۵۳ - Reply

    ای کاش یکم ازش فیلم میزاشتین

  2. علی ۱۳۹۴/۰۵/۰۱ در ۰۰:۳۸ - Reply

    من مسابقه رو دیدم
    فقط گیم دوم و بازی آنتی میج قشنگ بود به نظرم

ارسال یک پاسخ