Scandal از Rox.Kis می رود – Solo می آید

empire_scandal
توسط - موضوع اخبار

با رفتن Scandal sadontenkov و آمدن Aleksey Solo Berezin به تیم Rox.Kis، موجی از تغییرات بر این تیم روسی حاکم شده است


empire_scandal
Scandal میرود…

چند ساعت پیش، Rox.Kis جدا شدن Scandal را به خاطر تغییر در هم تیمی هایش اعلان کرد. Denis “PoDoX” Pestretzoff ، مدیر Rox.Kis در این باره گفت:

سلام. همانطور که مطلع هستید اخیرا مدتی ست که Rox.Kis بر اساس معیار هایش بازی نکرده است. بحث و جدل ها در تیم پیرامون حل این معضل بالا گرفت تا جایی که منجر به ترک تیم توسط “Scandal” Sadontenkov شد. در مدتی که او کنار ما بود خودش را شخصی دلسوز و مسئولیت پذیر نشان داد و سهم بزرگی در پیروزی های مان داشت. ما در تلاش های آینده اش برایش بهترین آرزوها را داریم و حداکثر تلاش مان را خواهیم کرد تا مطمئن شویم باعث سرخوردگی طرفداران مان نمی شویم


Solo Join
Solo می آید…

چند ساعت بعد Rox.Kis اعلان کرد عضو جدید تیم شان Alex “Solo” Berezin خواهد بود. این برای عده ای یک خبر غیرمنتظره بود، چون Solo به دلیل شرکت در یک شرط بندی تعداد زیادی از مسابقات محروم شده بود. با این حال Rox.Kis در این باره اذعان کرد:

بسیاری از شما انتظارش را داشتید و حق با شما بود، Aleksey “solo” berezin پنجمین بازیکن ماست. خواسته های Aleksey کاملا مطابق اهداف تیم ماست – یعنی سخت تمرین کردن برای کسب برد مقابل تیم های برتر Dota2 . تعدادی از شما به این اشاره کردید که Solo از مسابقات محروم است. پاسخ این است که: Solo در تیم روسی Starladder به عنوان بازیکن ذخیره و همچنین در تیم های امریکایی MLG T.K.O و D2CL بازی می کرد. تعدادی از مدیران اروپایی و امریکایی مسابقات که با آنها در تماس هستیم اذعان کردند که همه ی محرومیت ها علیه Aleksey به پایان رسیده اند، و مشکلی در مورد ورود دوباره ی او به عرصه ی مسابقات Dota وجود ندارد. در آخر، نمی خواهم هنوز درباره ی برنامه های آینده ی تیم چیزی بگویم و اجازه می دهم نتایج مسابقات برایمان این کار را انجام دهد.

Solo نظر در مورد شانس دوباره اش :

من از بازگشتم به این تیم خوشحالم! من خیلی شکست ها را تجربه کردم و خیلی تصمیمات را در سال گذشته گرفتم و این خیلی خوب است وقتی می بینم هم تیمی هایم از این که مرا دوباره در تیم شان می بینند احساس خوبی دارند. این به من انگیزه داده است و کاملا آماده ی نبرد و پیروزی هستم!

لیست فعلی تیم Rox.Kis:

Stanislav “BzzIsPerfect” Glušan – Carry
Vladimir “Yol” Basov – Support
Vadim “lana” Musorin – Offlane
Arthur “Goblak” Kostenko – Support captain
Aleksey “solo” Berezin – Mid

مترجم : محمد مومنی

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: Mr.Legendary دیگر مطالب ارسال شده توسط
نیازمند نویسنده برای سایت دوتا 2 ویکی. اگر علاقمند هستید لطفا از طریق تماس با ما در سایت اقدام نمایید

۲ دیدگاه در "Scandal از Rox.Kis می رود – Solo می آید"

  1. Ali ۱۳۹۲/۱۱/۲۶ در ۱۳:۲۶ - Reply

    بازیشون اخیرا خیلی پبشرفت کرده !!!
    به خصوص بردشون جلوی NAVi که واقعا عجیب بود

  2. MASIHneo ۱۳۹۲/۱۱/۲۶ در ۲۳:۲۴ - Reply

    خیلی پیشرفت کردن solo براشون بازیکن موثری بود اول sigma بعد VP و بعد Na’vi رو شکست دادن!!

ارسال یک پاسخ