Shanghai Major: شکست Alliance در برابر compLexity Gaming

compLexity650
توسط - موضوع اخبار

امروز در مسابقه دسته پایین Shanghai Major تیم compLexity Gaming با نتیجه ۲-۱ تیم Alliance را شکست داد و از تورنومنت حذف کرد.

خلاصه بازی:

گیم اول
g1
در ابتدای بازی تمرکز هر دو تیم بر روی فارم کردن بود اما تیم coL با حرکات خوب خود موفق شد در دقیقه ۴ بازی به first blood دست پیدا کند. با وجود فشاری که coL سعی می کرد در ابتدای بازی وارد کند Alliance تا دقیقه دهم با امتیاز ۷-۲ برتری خود را حفظ کرد. Alliance بازی را تا دقیقه ۲۰ با فارم کردن و بدون هیچ گونه حمله و تیم فایت ادامه داد، اما یک تیم فایت خوب از coL (به همراه split push از Chessie که با هیروی Nature’s Prophet بازی می کرد) موجب گرفتن یک کیل مهم از Loda می شود. با این وجود بازی به کندی ادامه پیدا می کردن و هر دو تیم منتظر یک حمله یا اشتباه بزرگ از حریف خود بودند و بالاخره این اتفاق کمی بعد از دقیق ۳۰ ام بازی اتفاق افتاد و coL توانست یک تیم فایت موفق درون دره روشان داشته باشد.

Alliance با وجود باختن تیم فایت توانست باز هم جلو بیفتد، به این خاطر که coL متکی به split push های Nature’s Prophet بودند و هیچ حمله مستقیمی انجام ندادند. بازی با تعدادی Black Hole ناموفق از coL ادامه یافت و Alliance توانست به همراه زئوس به شدت قوی S4 تیم coL را نابود کند و آن ها را نهایتا وادار به واگذار کردن گیم اول کند.

گیم دوم
g2
coL در ابتدای گیم دوم موفق شد با گرفتن هر دو bounty rune برتری نسبی ای کسب کند و از این برتری برای گرفتن دو کیل اول بازی بهره ببرد. اما Alliance کمی بعدتر یک Gank ناموفق را تبدیل به یک پوش کرده و اولین برج بالایی coL را نابود می کند. تا دقیقه ۱۰ بازی به غیر از تعداد کیل ها که به نفع coL است بازی کمابیش برابر به نظر می رسد. اولین تیم فایت این گیم زیر برج Tier 1 پایینی coL رخ می دهد و در ابتدا به نظر می رسد coL پیروز تیم فایت است، اما Alliance موفق می شود تیم فایت را به نفع خود برگرداند و دو برج پایینی coL را هم نابود کند.

در دقیقه ۲۰ بازی وضع بازی دوباره تغییر می کند و بازیکنان coL در بیشتر فایت هایی که رخ می دهد پیروز می شوند. تعدادی از این پیروزی ها و کیل های coL به خاطر بازی خوب swindlezz با هیروی Dark Seer برای این تیم میسر شدند. Alliance که به لطف پیک ها و استراتژی خوب خود توانسته است در این بازی دوام بیاورد شروع به حمله به لاین پایینی مپ می کند و پس از وارد کردن مقداری دمیج به برج tier 3 لاین پایین عقب نشینی می کند. Alliance بقیه بازی را با استایل Rat Dota و تنظیم کردن پوش های خود با حملات coL ادامه داد و می دانست coL توانایی چندانی برای مقابله با این استراتژی ندارد.

اما در دقیقه ۴۰ بازی یک relocate بزرگ از Handsken با هیروی Wisp هر دو تیم را به میانه تیم فایت عظیمی کشید که به نفع coL تمام شد. coL بعد از این پیروزی شروع به پوش دادن دو لاین بالا و وسط Alliance کردند و در نهایت Alliance گیم دوم را واگذار کرد و نتیجه را به ۱-۱ رساند.

گیم سوم
g3
coL گیم سوم را به پشتوانه پیروزی قبلی خود با اعتماد به نفس بیشتری شروع کرد. تیم Alliance با گنک ها و پوش های سریع خود در اول بازی توانست برتری را در ابتدای بازی از آن خود کند. بازی تا دقیقه ۱۵ با امتیاز ۱۰-۵ به نفع coL تغییر کرد، اما Alliance تا قبل از دقیقه ۲۰ بازی توانست با گرفتن ۳ کیل کمی بازی را به سود خود برگرداند. با این وجود coL کمی بعد از آن اولین Roshan را از آن خود کرد و بازی را به همان وضع قبل برگرداند.

هر دو تیم تا دقیقه ۳۵ در وضعیت برابری به سر می بردند اما بعد از آن Alliance با یک تیم فایت موفق که در آن ۴ هیروی coL را نابود کردند اما خود فقط یک هیرو از دست دادند بازی را کاملا به سود خود برگرداندند. coL در دقیقه ۴۳ با نبردی موفق درون دره روشان شروع به پوش دادن لاین وسط می کنند و موفق می شوند Loda (هیروی Spectre) را دو بار نابود کنند و Buyback او را هدر دهند. Alliance که با این اتفاق هیروی کری خود را کاملا از دست داده بود به سختی می توانست در برابر پوش coL مقاومت کند. coL در نهایت با نابود کردن Barrack های وسط و پایین Alliance توانست گیم سوم را به طرز شگفت انگیزی ببرد و تیم Alliance را از تورنومنت حذف کند.

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

ارسال یک پاسخ