Skeleton King به دوتا ۲ باز میگردد

5343017d1b47a
توسط - موضوع اخبار

Valve امروز اعلام کرد هیروی قدیمی و محبوب Skeleton King که پس از ایونت Wraith Night تبدیل به Wraith King شده بود را به بازی باز خواهد گرداند.
این خبر تمامی بازیکنان دوتا ۲ را به وجد آورد و بسیاری از کابران به شدت از این کار خوشحال شدند. هیروی محبوب Skeleong King حدود ۲ سال پیش به دلایل نامشخص با هیروی Wraith King تغییر پیدا کرد و البته با داستانی که سرهم شد این هیرو همان Skeleton King هست ولی با گوشت و پوست که طی اونتی روح های مردگان در بدنش قرار گرفت.

این آپدیت ساعت ۲۱:۰۰ امشب ۱۳ فروردین مصادف با اول آپریل ۲۰۱۶ خواهد آمد و هیروی Wraith King طی اونتی به هیروی Skeleton King تبدیل خواهد شد. در این اونت تمامی بازیکنان باید به هیروی Wraith King حمله و او را بکشند و هر تیم ۵ نفره ای که در کمترین زمان این کار را انجام دهد ۱۶۰ لول دوتا همراه با Ice Set Skeleton King خواهد گرفت.

00
البته این خبر “دروغ اول آوریل ” است.

اشتراک گذاری

 • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

۴ دیدگاه در "Skeleton King به دوتا ۲ باز میگردد"

 1. Grisly ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ در ۰۸:۱۶ - Reply

  😀
  نمیشد زودتر بگید دروغ آوریل هستش؟؟؟
  من داشتم برنامه ریزی می کردم برای دانلود!!!

 2. amin ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ در ۱۰:۵۳ - Reply

  دروغغغغغ

 3. چاچ ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ در ۱۴:۵۰ - Reply

  شوخی جلفی بود😒

 4. peyman ۱۳۹۵/۰۱/۱۹ در ۱۶:۵۶ - Reply

  سلام دو روز پیش یه آپیدت ۴۱مگی اومد وقتی آپ کردم دیگه تو بازی نرفت همش مینوشت Game running ولی باز نمی رفت رفتم دوتا رو با استیمو دوباره نصب کردم دوروس شد ولی باز اینجور شده دو تارو باز از اول نصب میکنم دوروس نمیشه چیکار کنم؟

ارسال یک پاسخ