Starladder i-League Season 2: حذف شدن FRIENDS توسط Fnatic

mushi and ohaiyo ESL
توسط - موضوع اخبار

تیم FRIENDS (تیم Virtus.Pro سابق) که در این تورنومنت با عملکرد عالی خود موفق به حذف تیم هایی همچون compLexity و Evil Geniuses شد امروز با شکست در مقابل Fnatic از i-Leauge حذف شد.

گیم اول
g1

تیم Friends با درفت ترکیبی Sven (ALOHADANCE) – Sand King (G) – Dark Seer (yoky) وارد گیم اول شد و Fnatic نیز در مقابل با دو هیروی Juggernaut (Mushi) و Ember Spirit (MidOne) به عنوان هیرو های Core درفت خود را روی late-game متمرکز کرد.

G در ابتدای گیم با بازی تهاجمی و گنک های مکرر با هیروی Sand King توانست هیرو های اصلی حریف را از لحاظ فارم عقب بیندازد. تیم Fnatic نیز در مقابل با اعمال فشار بر روی هیرو های حریف در دقیقه ۱۵ موفق به گرفتن سه کیل زیر تاور تیم حریف شدند. تیم Friends دو دقیقه بعد با شروع یک تیم فایت طولانی موفق به نابود کردن چهار هیروی Fnatic و کسب مقدار زیادی گلد برای ALOHADANCE شدند.

تیم Friends در فاز mid game در یک فایت بزرگ دیگر در دقیقه ۲۲ با ترکیب اسپل Vacuum، افکت Cleave هیروی Sven و آلتیمیت های دو هیروی Sand King و Dark Seer موفق به نابود کردن تیم حریف شدند. ALOHADANCE پس از این دو پیروزی بزرگ روند جسورانه تری در پیش گرفت که نتیجه آن کشته شدن چند باره او توسط هیرو های Fnatic بود. دو تیم در فاز Late Game تقریبا برابر بودند و هر یک به دنبال شروع یک فایت بزرگ و در نتیجه کسب پیروزی بودند. نهایتا پیروزی از آن Fnatic شد، چرا که Sven به راحتی توسط درفت پر از Blink Dagger و اسپل های Escape تیم Fnatic خنثی شد. Fnatic در دقیقه ۴۰ بازی دو هیروی Dazzle و Sven را در حال تلاش برای گرفتن Aegis به دام انداخت و چند دقیقه بعد نیز به طور کامل تیم Friends را شکست داد.

===

گیم دوم
g2

درفت گیم دوم با ترکیب Drow-Vengeful Spirit از تیم Friends آغاز شد و در ادامه دو هیروی Ancient Apparition و QoP برای هماهنگی با Aura های تیم پیک شدند. در نهایت Axe نیز برای توانایی اش در شروع تیم فایت و گنک ها پیک شد. Fnatic در برابر این درفت، هیروی Terrorblade را پیک کرد، هیرویی که با وجود موفق بودن در مسابقات انتخابی TI6 به ندرت پیک شده است. برای ادامه دادن روند پیک های نسبتا غیر معمول، دو هیروی Lina (Mushi) و Chen (Chrissy) نیز پیک شدند.

گیم دوم بر خلاف گیم اول شروع بسیار آهسته ای داشت و در ۵ دقیقه اول هیچ یک از دو تیم موفق به گرفتن کیل نشدند. تیم Friends در لاین های خود عملکرد خوبی داشتند. این تیم برای مقابله با Terrorblade یک Trilane (لاینی که در آن سه هیرو از یک تیم حضور دارند) تشکیل داده بودند.در تیم Fnatic نیز Chrissy با هیروی Chen سعی در ایجاد فضا برای تیم خود داشت. اولین کیل این گیم در دقیقه ۶ با حرکت QoP به لاین پایین و نابود شدن دو هیروی Drow و Terrorblade صورت گرفت. تمرکز هر دو تیم به لاین پایین به yoky اجازه داد تا بتواند در لاین امن خود به آسانی فارم کرده و در نتیجه ظرف ۱۰ دقیقه آیتم Blink Dagger خود را فارم کند. با وجود بازی تهاجمی Friends، هیروی Terrorblade در نهایت موفق به نابود کردن تاور Tier 1 تیم در دقیقه ۸ شد.

تیم Friends به محض فارم شدن Blink Dagger هیروی Axe تصمیم به Smoke Gank کردن و استفاده بهینه از آیتم گرفتند، تیم Fnatic نیز همزمان تصمیم به گنک کردن Friends با استفاده از Smoke گرفتند و در نتیجه هر دو تیم در منطقه اسپان Roshan با یکدیگر رو به رو شدند. نتیجه این رویارویی یک فایت بود که در آن تیم Friends دو کیل گرفتند و تنها یک هیروی خود را از دست دادند. اما یک فایت دیگر در دقیقه ۱۱ بازی وضع را به نفع Fnatic تغییر داد، چرا که MidOne در این فایت بزرگ توانست با استفاده به موقع از اسپل Sunder سه کیل مهم به دست بیاورد و تاور Tier 1 لاین میانی Friends را نیز نابود کند. تیم Friends که تصمیم به جلوگیری از فارم شدن بیشتر هیروی Terrorblade گرفته بود، در دقیقه ۱۴ یک فایت دیگر شروع کرد، اما در آن فایت نیز شکست خود و علاوه بر نابود شدن سه هیروی خود، Aegis را نیز به Fnatic واگذار کرد.

در نهایت سه عامل Terrorblade، کشته شدن مداوم QoP توسط هیروی Lina ـی Mushi و Chronosphere های Ohaiyo باعث شکست خوردن Friends در گیم دوم شدند. Fnatic با پیروزی در یک فایت نهایی در دقیقه ۳۱ موفق به بردن گیم دوم و حذف کردن FRIENDS از StarLadder شد.

اشتراک گذاری

 • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

۳ دیدگاه در "Starladder i-League Season 2: حذف شدن FRIENDS توسط Fnatic"

 1. محمدرضا ۱۳۹۵/۰۵/۰۵ در ۰۳:۱۵ - Reply

  سلام
  خواستم ببینم خبری از Maelk کاپیتان تیم MYM که منحل شد ندارید ؟!
  الان بازی میکنه یا کلا از دوتا خداحافظی کرده ؟ !
  واقعا حیف شد که تیم MYM منحل شد …!

  • NeVeRMinD ۱۳۹۵/۰۵/۰۶ در ۱۱:۴۵ - Reply

   Maelk بعد از MYM یه مدت تو EG بازی کرد ولی دیگه بازی حرفه ای رو کنار گذاشت، ولی خیلی وقته به عنوان مجری یا آنالیزور توی تورنومنت ها میاد.

 2. amin ۱۳۹۵/۰۵/۰۶ در ۰۱:۲۰ - Reply

  nevermind دمت گرم آنالیزها عالین.
  واقعا خسته نباشید.
  تا میتونید از این انالیزا بزارید.
  دست خوششششششش.

ارسال یک پاسخ