Starseries Season 2: شکست Fnatic در برابر Na’Vi

navisl2
توسط - موضوع اخبار

در این مطلب نگاهی خواهیم داشت به مسابقه بین دو تیم Fnatic و Na’Vi. این مسابقه در روز اول Starseries انجام شد و نتیجه آن شکست Fnatic در سه گیم و سقوط به دسته دوم بود. Na’Vi با پیروزی در این مسابقه به مرحله بعدی صعود کرد و فردا در برابر تیم Evil Geniuses بازی خواهد کرد.

گیم اول:

g1

درفت این گیم با پیک های Push محور تیم Na’Vi و سه هیروی Nature’s Prophet، Lycan و Vengeful Spirit آغاز شد. تیم Fnatic نیز در جواب برای جلوگیری از پیک شدن ترکیب Venge-Drow توسط Na’Vi هیروی Drow Ranger را به عنوان پیک دوم خود برگزید. Na’Vi نیز با پیک کردن دو هیروی Enchantress برای Artstyle و Shadow Fiend برای Dendi از کمبود اسپل های CC (مخفف Crowd Control. به اسپل هایی مثل استان و slow ها گفته می شود) در درفت تیم Fnatic استفاده کردند. Fnatic در نهایت درفت خود را با دو پیک Phoenix و Nyx Assassin به پایان رساند.

در ابتدای بازی، MidOne با هیروی Drow Ranger در لاین امن (Safelane) در مرکز توجه قرار داشت. MidOne به دلیل اعمال فشار توسط Artstyle و GeneRaL با هیروی Nature’s Prophet نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد. Na’Vi در ابتدای بازی با سوء استفاده از نبود CC به سادگی و تنها با Dive کردن زیر تاور های حریف توانستند تا دقیقه ۵ دو بار Drow Ranger را بکشند، عملی که باعث عقب ماندن Drow از لحاظ XP و گلد شد. Mushi نیز در لاین میانی به سادگی SF را از میدان به در کرد، اما تیم Na’Vi توانست با فرستادن Artstyle به جنگل تیم حریف و فرستادن Dendi به جنگل خودی وضعیت SF را بهبود ببخشد.

تیم Na’Vi در دقیقه ۱۰ موفق به گرفتن Aegis شد اما به جای پوش دادن و یا شروع تیم فایت به فارم کردن ادامه دادند. Na’Vi با وجود کسب برتری بین دقیقه ۱۰-۱۵ بازی، در نهایت به دلیل Split Push های تیم Fnatic و ایجاد فضا برای Drow Ranger بازنده گیم اول شدند.

===

گیم دوم:

g2

Fnatic در این گیم با سه پیکِ Sand King، Invoker و Huskar درفت خود را روی تهاجم در فاز ابتدایی بازی متمرکز کردند. Na’Vi به دلیل بن شدن Ancient Apparition گزینه های چندانی برای مقابله با Hukar نداشت و در نهایت هیروی Faceless Void به دلیل توانایی متوقف کردن Huskar با آلتیمیت خود برای GeneRaL پیک شد.

بازی در ابتدا با کنترل شدن Offlane تیم Na’Vi توسط دو هیروی Sand King و Dazzle به سود تیم Fnatic بود، اما در ادامه با جمع شدن هیرو های Na’Vi در کنار یکدیگر آنها چند بار موفق به نابود کردن Huskar به وسیله آلتیمیت Faceless Void شدند و در نتیجه توانستند در ۲۰ دقیقه اول بازی از تیم حریف پیش بیفتند.

Fnatic در دقیقه ۲۵ با پیروزی در دو فایت، گرفتن Aegis و نابود کردن سریع FV نشان دادند که شانسی برای بازگشت به بازی دارند اما در نهایت به دلیل نداشتن دمیج کافی و اتکای بیش از حد به Huskar بازنده فایت بعدی شدند. نهایتا یک گنک ناموفق در دقیقه ۳۲ موجب به باخت Fnatic شد، چرا که هیرو های Na’Vi به آسانی توانستند با دوام آوردن در برابر ترکیب Epicenter-Deathward هیرو های Fnatic را نابود کرده و پیروز گیم دوم شوند. برترین بازیکن این گیم بدون شک Artstyle با Beastmaster جانگلر بود که توانست با گنک های خود Na’Vi را نجات دهد.

===

گیم سوم:

g3

Na’Vi در این گیم با الهام گرفتن از تیم حریف خود از ترکیب Huskar و Sand King استفاده کرده و دو هیروی Io و Nature’s Prophet را هم برای قدرت جا به جایی شان پیک کردند. Fnatic نیز در برابر این درفت، دو هیروی Kunkka و Weaver و همچنین Skywrath Mage را پیک کردند. Laning این گیم کمی عجیب بود، چرا که Dendi در این گیم با هیروی SK در لاین امن در برابر Timbersaw قرار گرفت و Beastmaster تیم Fnatic نیز در لاین میانی در برابر ترکیب Io-Huskar اوکراینی ها قرار گرفت. در لاین دیگر نیز MidOne با هیروی Weaver بدون مزاحمت مشغول به فارم بود، اما نبود او در تیم فایت ها باعث شد تا تیم Na’Vi بتواند تا قبل از تکمیل فارم Weaver از تیم حریف جلو بیفتد و زمانی که MidOne بالاخره توانست وارد درگیری ها شود، دیگر خیلی دیر شده بود.

Na’Vi در این گیم با استفاده از استراتژی شکست خورده Fnatic در گیم دوم استفاده کرد و توانست با آن پیروزی را برای خود کسب کند. این تیم در طول بازی با استفاده از Io و Nature’s Prophet مرتبا مشغول به گنک بود و تقریبا تمام درگیری ها را با کمک تلپورت های این دو هیرو به نفع خود تمام کرد. Na’Vi طی تنها ۱۵ دقیقه موفق به شکست دادن Fnatic در گیم سوم و پیروزی با امتیاز ۲-۱ شد.

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

یک دیدگاه در "Starseries Season 2: شکست Fnatic در برابر Na’Vi"

  1. سید مرتضی ۱۳۹۵/۰۵/۰۳ در ۱۴:۵۴ - Reply

    خوب بود

ارسال یک پاسخ