Team Liquid اولین فینالیست Epicenter

liquid_team.1200x1200 in news
توسط - موضوع اخبار

در این مطلب نگاهی خواهیم داشت به بازی تیم Liquid در برابر OG که در آن Team Liquid با شکست تیم حریف راهی مسابقه فینال Epicenter Moscow شد. OG با وجود باخت در این بازی باز هم شانسی برای صعود به فینال دارد چرا که به دسته پایین سقوط کرده و در صورت شکست دادن Newbee می تواند به فینال راه یابد.

گیم اول:g1

OG در این بازی در کمتر از یک دقیقه موفق به کسب First blood در لاین بالا شد. به نظر می رسید هر دو تیم تصمیم به استفاده از یک استایل متکی به گنک و با تمرکز بر لاین میانی گرفته اند. با وجود این که OG از نظر کیل در ۱۰ دقیقه اول بازی از Liquid جلو بود اما بازی از جهات دیگر تقریبا برابر بود. تیم OG در دقیقه ۱۲ به قصد گرفتن Aegis وارد Roshan pit شد اما قبل از کشتن روشان محبور شد برای مقابله با تهاجم Liquid دست از نابود کردن روشان بردارد. این حرکت منجر به تیم فایتی شد که فاتح آن Team Liquid بود. Liquid پس از این فایت به آسانی موفق به گرفتن Aegis شد و تا دقیقه ۱۵ تعداد کیل ها را به ۱۱-۱۱ رساند. Team Liquid در دقایق بعد موفق به نابودی کامل OG شد. Liquid در دقیقه ۱۷ شروع به پوش دادن کرد و سربازخانه لاین پایین OG را نابود کرد، سپس به لاین میانی هجوم برده و سربازخانه های آن لاین را نیز نابود کردند و پس از آن تیم OG با اعلام تسلیم گیم اول را ظرف کمتر از ۲۰ دقیقه به Liquid واگذار کرد.

گیم دوم:
g1

گیم دوم بسیار آهسته تر از گیم اول آغاز شد و هیچ یک از دو تیم تلاش چندانی برای گرفتن First Blood نکردند. اولین کیل بازی تنها در دقیقه ۶ بود، زمانی که OG برای نابود کردن Bristleback مجبور به استفاده از دو آلتیمیت شد. امتیاز ۲-۳ تا دقیقه ۱۰ بازی به نفع Liquid بود اما بازی جدا از آن به صورت برابر پیش می رفت. Liquid در این هنگام از پوش تیم OG به عنوان فرصتی برای تصاحب اولین aegis بازی استفاده کرد اما پوش OG تا تاور tier 2 تیم Liquid بدون پاسخ پیش رفت.

به نظر می رسید OG به لطف هیروی Tinker وضعیت بهتری در بازی دارد اما با شکست خوردن در یک فایت کوچک آن ها تاور tier 2 وسطی خود را نیز از دست دادند. کنترل بازی پس از این فایت از دست OG خارج شد و هیچ یک از هیرو های این تیم قادر به گرفتن کیل نبودند و همچنین Aegis دوم را نیز به Liquid واگذار کردند. Team Liquid در دقیقه ۲۸ تصمیم به تمام کردن بازی با یک پوش بزرگ گرفت اما OG موفق شد این پوش را متوقف کند.

بعد تر، در دقیقه ۴۰ تیم Liquid با یک پوش موفق به نابود کردن یک تاور tier 3 شد اما این پوش با نابود شدن ۴ هیرو از هر دو تیم متوقف شد. تیم OG با هیروی تینکر دفاع قوی ای داشت و توانست تا حمله بعدی Liquid از تاور های خود دفاع کند. Liquid در فایت بعدی سه هیروی خود را از دست داد اما سه هیروی OG را وادار به buyback کردن کرد. بعد از یک گیم طولانی، Liquid سرباز خانه های لاین میانی OG را در دقیقه ۵۰ نابود کرد در حالی که OG کماکان دفاع قوی ای را به نمایش می گذاشت. OG بالاخره موفق به انجام یک تیم فایت خوب شد و دو تاور لاین پایین Liquid را نابود کرد، اما Liquid اجازه پیشروی بیشتر را به این تیم نداد و در نهایت با نابود کردن OG آن ها را مجبور به تسلیم نمود.

این بازی در نهایت با امتیاز ۲-۰ به سود Liquid به پایان رسید.

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

ارسال یک پاسخ