Team Secret ، در شرف Disband شدن

منحل شدن تیم Secret دوتا 2
توسط - موضوع اخبار

شایعاتی حاکی از منحل شدن Team Secret این روزها در جامعه دوتا شنیده میشود. به گفته Vitali ‘v1lat’ Volochai هر ۵ بازیکن تیم ممکن است از تیم جدا بشوند.

Secret دیروز ، طی خبری ، اعلام کرد که Artour ‘Arteezy‘ Babaev و Ludwig ‘Zai‘ Wåhlberg از تیم جدا میشوند. Arteezy ، به EG باز میگردد و Zai نیز مدتی در Roaster فعال تیم حاضر نخواهد بود و احتمالا در سمت مربی به فعالیت خود در تیم ادامه میدهد. Arteezy نیز دیروز طی خبری ، جدایی خود را اعلام کرد. او در ابتدا از هواداران تشکر کرد و سال گذشته را مرور کرد. او از Puppey تشکر کرد و گفت که تجربه های بسیاری از بازی با او کسب کرده است. او در آخر ، درباره S4 نیز صحبت کرد و گفت : امیدوارم او تیم مناسبش را پیدا کند ، تیمی که بتواند هیولای درونی اورا به حداکثر قدرت خود برساند.

بسیاری این عقیده را داشتند که Secret بعد از Ti ، دست در ترکیب خود میبرد اما Disband شدن ، کاملا دور از انتظار است. Secret ، پس از بردن ۳ تورنومنت LAN قبل از TI ، به عقیده بسیاری از مردم ، شانس اول قهرمانی بود. آنها در مرحله گروهی خوب بازی کردند و پس از LGD ، در مقام دوم به کار خود خاتمه دادند اما در اولین بازی در Main Event ، آنها ۲-۰ مغلوب EHOME شدند و به Lower Bracket سقوط کردند. آنجا نیز ، آنها در مقابل VP ، بازی را واگذار کردند و در مقام ۸ام به کار خود در TI پایان دادند. Secret در روز های پیش رو ، به احتمال زیاد خبر های کامل تری از وضعیت تیم خواهد داد.

اشتراک گذاری

 • Facebook
نویسنده: PhoenixOfTheWorld دیگر مطالب ارسال شده توسط
Playing Dota usually , Fighting with noobs actually!

۴ دیدگاه در "Team Secret ، در شرف Disband شدن"

 1. burning ۱۳۹۴/۰۵/۲۶ در ۰۰:۰۰ - Reply

  بهتر شد

 2. Amin ۱۳۹۴/۰۵/۲۶ در ۱۸:۵۹ - Reply

  مثل اینکه ایرانیه با RTZ مشکل داشته

 3. علی ۱۳۹۴/۰۵/۲۶ در ۲۰:۴۲ - Reply

  kky با rtz مشکل داشت
  همه جا هم علنی شد
  به هر حال احتمال رفتنs4 به alliance هم زیاده

 4. mahdi ۱۳۹۴/۰۵/۲۶ در ۲۳:۰۱ - Reply

  az bahsaye kky o rtz post bzar kheili bahsaye daqi daran

  ppy o s4 ham messe in ke miran alliance

ارسال یک پاسخ