Team Secret باخت , EHOME جزء ۶ تیم برتر

Team-Secret
توسط - موضوع اخبار

در بازی های Upper Bracket دیشب ، Team Secret اولین باخت خود در تورنومنت را تجربه کرد و به Lower Bracket سقوط کرد ، جایی که باید به مصاف iG برود.

بازی اول :
g1
EHOME در پیک ، Combo وحشتناکی را صاحب شد ، آنها توانستند Secret را فریب دهند و Phoenix , Winter Wyvern و Gyro را بگیرند. Super Nova و Winter Curse و به دنبال این دو ، Call Down ، قدرت Team Fight قوی ای به تیم چینی داده بود. اما بازی ، در ابتدا به نفع Secret پیش رفت و Arteezy شرایط خوبی داشت و EHOME کنترل بر بازی را از دست داده بود. بازی ، زمانی که دو تیم در Jungle به هم برخوردند ، کمی به سمت EHOME برگشت. جایی که آنها تواستند برای اولین بار Combo وحشتناک خود را پیاده کنند و کمی از اختلاف دو تیم کم شد.

Ehome SEcret game1

چند دقیقه بعد ، دوباره آنها Fight ای را نزدیک Roshan Pit را بردند و با گرفتن EHOME , Aegis کم کم به سمت Tower های Secret آمد. آنها با گرفتن Puppey Gem ، تیم حریف را در خاموشی کامل فرو بردند و Secret ، به ناچار در Base خود برای دفاع آماده شد. دقیقه ۴۳ ، EHOME برای اولین High Ground Push خود آماده شد و دوباره Fight را با Combo خود تصاحب کردند و Secret بازی اول را از دست داد.

بازی دوم:
g2
Secret یک باخت تا Lower Bracket فاصله داشت و با یک پیک عجیب بازی را شروع کرد. Shadow Fiend و به دنبال آن Anti Mage برای دو پیک اول.rOtk نیز با پیک Night Stalker به عنوان آخر ، شرایط را برای Secret سخت کرد. Secret در Early کمی جلو افتاد اما بازی در ادامه به دست EHOME افتاد. Night Stalker با بازی هجومی خود توانست برای Core های تیمش Kill های ارزش مندی بگیرد. به دلیل عفب افتادن Arteezy در فارم ، Secret تلاش کرد تا حد ممکن از Team Fight جلوگیری کند اما CtY با گرفتن Aegis بر روی Templar Assassin خود ، راه را برای High Ground Push تیم خود باز کرد و EHOME به سرعت یک ست Barracks را از آن خود کرد. EHOME دقایقی بعد Anti Mage و ۳ نفر دیگر از هم تیمی هایش را با بازی خوب Rubick کشت و Secret مجبور به GG دادن شد. EHOME جایگاه خود بین ۶ تیم برتر و $۱M را تضمین کرد.

SEcret-EHOME game 1

اشتراک گذاری

 • Facebook
نویسنده: PhoenixOfTheWorld دیگر مطالب ارسال شده توسط
Playing Dota usually , Fighting with noobs actually!

۵ دیدگاه در "Team Secret باخت , EHOME جزء ۶ تیم برتر"

 1. حسین ۱۳۹۴/۰۵/۱۴ در ۱۹:۵۲ - Reply

  سکرت گ…ه خورده چرا باخت ؟!!!!

 2. milad ۱۳۹۴/۰۵/۱۴ در ۲۰:۳۵ - Reply

  واقعا فوق العاده بود بازیه ehome .
  توضیحات شما هم فوق العاده . مرسی

 3. ezio ۱۳۹۴/۰۵/۱۵ در ۱۰:۲۸ - Reply

  secret هیچی نمیشه در ti5 …

 4. شهاب ۱۳۹۴/۰۵/۱۵ در ۱۱:۵۳ - Reply

  بچه ها رو e home بت زدن یک دلاری ۱۰ دلار بردند خخخخخخ دوستان یه سول داشتم اگه جواب بدید خیلی ممنون میشمcombo چی هست

  • محسن ۱۳۹۴/۰۵/۱۶ در ۰۴:۴۲ - Reply

   combo
   به هیروهایی که لول هاشون با هم مچ هست میگن
   مثلا سایلنسر با سند کینگ
   یا ققنوس با ناگا

ارسال یک پاسخ