The International 2016: گروه B – روز اول

Newbee TI
توسط - موضوع اخبار

امروز در مسابقات گروه B شاهد عملکرد عالی تیم ها، به خصوص تیم های چینی بودیم. در ادامه این مطلب مروری خواهیم داشت بر بازی های امروز گروه B.

Huskar – Io: راز تیم Secret
Team Secret امروز در سه گیم ترکیب Huskar-Io را برای Arteezy و Pieliedie پیک کردند اما MVP در گیم چهارم Team Secret اجازه استفاده از این ترکیب را به آن ها نداد. این ترکیب برای اولین بار با موفقیت در برابر VG Reborn اجرا شد. در این گیم همچنین هیروی Axe برای EternalEnvy پیک شد. در ابتدا ترکیب Mirana – Shadow Demon تیم VG کمی مشکل ساز بود اما به خاطر عدم توجه، RTZ توانست بدون مشکل فارم کند و در فاز midgame به یک قدرت مهار نشدنی تبدیل شود. VG Reborn در تئوری درفت خوبی داشت اما در عمل قدرت لازم برای مقابله با Secret را نداشت و نهایتا Secret طی ۳۵ دقیقه گیم اول را از آن خود کرد. در گیم دوم نیز Huskar-Io پیک شد، اما این بار با یک Kunkka ـی ساپورت برای Puppey. هیروی Kunkka با استان هایش پیک خوبی برای Secret بود و این بار نیز در دقیقه ۳۵ تیم VGR بازی را به Secret واگذار کرد.

در بازی دوم مقابل MVP، تیم Secret درفت گیم دوم مقابل VG.R را با کمی تغییر و جایگزین کردن Ursa با Death Prophet اجرا کرد. درفت تیم MVP در مقابل قدرت لازم برای مقابله با تهاجم Team Secret را نداشت و در نتیجه Secret به راحتی گیم اول را از آن خود کرد. در گیم دوم، کره ای ها که از اشتباهات خود درس گرفته بودند Huskar را بن کرده و Secret را وادار به پیک کردن دو هیروی Alchemist و Batrider برای RTZ و EE کردند. MVP در مقابل با پیک کردن هیروی Spirit Breaker یک بازی به شدت تهاجمی را از ابتدا آغاز کرد و باعث شد تا بازی از دقیقه ۱۲ به یک درگیری بدون توقف تبدیل شود. MVP در انتها با یک برتری ۷۰۰۰ گلدی نبرد را تمام کرد و توانست با استفاده از این گلد Team Secret را شکست داده و بازی را با نتیجه مساوی به اتمام برساند.

EHOME – Newbee: ابرقدرتهای چین
EHOME و Newbee هر دو در روز اول عملکرد خوبی داشتند. در بازی اول EHOME با Fnatic یک بازی کاملا تهاجمی را شاهد بودیم، جایی که سه هیروی Bane – Mirana – Nyx با گنک های مکرر خود Fnatic را در فاز laning تحت فشار قرار دادند. EHOME در این بازی توانست همزمان Batrider و Lifestealer را سرکوب کرده و نهایتا در حالی که Mirana طی ۱۰ دقیقه به یک زنجیره Beyond Godlike رسیده بود گیم اول را از آن خود کند. EHOME در گیم دوم نیز از ترکیب Shadow Demon – Luna برای پوش استفاده کرد. این ترکیب در لاین در برابر Fnatic عمکرد خوبی نداشت، اما EHOME با جمع کردن هیرو های خود در یک مکان مانع پوش های Fnatic شد. کنترل خوب روی Roshan و گرفتن Aegis توسط Luna به EHOME اجازه داد تا در گیم دوم نیز پیروز شوند.

بازی EHOME با Liquid بر خلاف بازی اول کمی دشوار بود. Liquid با ترکیب Rubick و Bounty Hunter کاملا EHOME را تحت سلطه خود قرار داده بودند و با انباشته شدن گلد حاصل از Track و فارم، Liquid شانس بازگشت به بازی را از EHOME گرفت و پیروز گیم اول شد. گیم دوم کاملا بر خلاف گیم اول پیش رفت و EHOME از همان ابتدا کنترل بازی را در دست گرفت و سعی داشت بازی را به سرعت به اتمام برساند. به نظر می رسید که Liquid بتواند با فارم هیروی Anti Mage به بازی باز گردد اما اینبار EHOME بود که شانس comeback را از تیم حریف گرفت. Liquid که راهی برای مقابله با Mega Creep ها نداشت گیم دوم را واگذار کرد.

Newbee نیز در مقابل تیم VG.R عملکرد خوبی داشت. Newbee در اوایل بازی در مقابل درفت Late game تیم حریف موفق بود اما Alchemist با وجود بازی تهاجمی Newbee توانست آیتم Radiance خود را به موقغ فارم کند و VG نیز توانست با وجود عقب بودن از لحاظ کیل، کنترل مپ را به دست بگیرد. Newbee که توسط Juggernaut و Alchemist عقب رانده شده بود در آستانه شکست به نظر می رسید، اما یک فایت در دقیقه ۵۴ که باعث Buyback های متعدد شد به Newbee اجازه پوش دادن تا بیس تیم VG را داد. VG این پوش را سرکوب کرد و در پی آن قصد گرفتن Aegis را داشت اما یک آلتیمیت ۴ نفره از Faceless Void به VG فرصت داد تا بدون توجه به سربازخانه های تیم حریف گیم اول را از آن خود کنند.

در گیم دوم نیز Newbee از یک استراتژی پوش با Drow استفاده کرد و VGR نیز در برابر آن ترکیب Clinkz – Io را برگزید. با این وجود، پیک Slardar بود که به هیروی اصلی Newbee تبدیل شد و باعث شد تا Newbee بتواند با امتیاز ۲-۰ پیروز شود.

Digital Chaos: تنها تیم آمریکایی گروه
اولین بازی DC در مقابل تیم کره ای MVP بود و با نتیجه تساوی به پایان رسید. در گیم اول MVP Phoenix از ابتدا آماده برای به دست آوردن یک پیروزی سریع و آسان بود، اما یک اشتباه کوچک به Resolut1on اجازه داد تا تقریبا تمام سربازخانه های MVP را نابود کند. بعد از یک درگیری طولانی بین دو تیم که در آن MVP بیشترین تعداد کیل را به دست آورد، DC موفق به گرفتن Mega Creep شد. در گیم دوم به نظر می رسید که MVP از اشتباهات خود درس گرفته اند. با وجود اینکه DC تیم فایت های خوبی داشتند اما این MVP و هیروی Phantom Assassin بودند که به راحتی توانستند هیرو های DC را نابود کنند. نهایتا تیم DC در دقیقه ۴۲ بازی را به MVP واگذار کرد.

بازی آخر DC در روز اول بسیار بهتر پیش رفت. DC توانست در برابر Fnatic به راحتی پیروز گیم اول شود. w33haa یک بازی بدون نقص با Alchemist داشت و این به DC اجازه داد تا بتوانند Drow و Invoker تیم Fnatic را تحت فشار قرار دهند و آن ها را در گیم اول شکست دهند. در گیم دوم fnatic سعی کرد با پیک کردن هیروی Ember Spirit برای MidOne وضع را به نفع خود تغییر دهد اما تغییری حاصل نشد، چرا که w33 و Moo-Fak با بازی عالی خود با دو هیروی Invoker و Beastmaster اجازه این کار را به Fnatic ندادند. Fnatic در دقیقه ۳۰ گیم دوم را واگذار کرد و به این ترتیب DC با امتیاز ۲-۰ پیروز این بازی شد.

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

ارسال یک پاسخ