w33haa در صدر جدول Solo MMR با ۸۰۰۰

maxresdefault
توسط - موضوع اخبار

حدودا یک سال و نیم است که سیستم رده بندی دوتا ۲ ( Match Making Rate ) راه اندازی شده است و از آن موقع ، MMR تبدیل به یکی مهمترین مسائل در دوتا ۲ شده است.
Aliwi “w33” Omar تا چندی پیش ، در صدر رده بندی جهانی با ۷۹۰۰MMR ایستاده بود تا اینکه چند روز پیش ، اولین کسی بود که به ۸K MMR رسید. لحظاتی بعد از تمام شدن آخرین بازیش ، صحبت کوتاهی از طریق اسکایپ با او شد.


8 k mmr

سلام و تبریک برای رسیدن به ۸k به عنوان اولین نفر
سلام ، مرسی

رسیدن به ۸K MMR کار سختی بود؟
در کل نه، در واقع وقتی دارم بازیمو Stream میکنم ، تمام تمرکزمو روی بازی و لذت بردن تماشاگرا میگذارم ، شاید دلیلش این باشه.

آیا هیرو های به خصوصی رو زیاد پیک میکردی ؟ کلید موفقیت در مسابقات Pub چیه؟
در واقع میشه گفت هیچ هیرویی در Pub بهتر از بقیه برای بردن بازی نیست . بعضی هیرو ها بخاطر اینکه در Pro Gaming و تورنومنت ها پیک میشوند ، هیروی محبوب اون ماه اند و زیاد پیک میشوند،اما اگر بدانی چه کار باید بکنی ،با هر هیرویی میشود راحت بازی را برد.

حرف درستی است . اما طرفدار ها و تماشاگرانت میگویند که تو را با Meepo و Skywrath Mage میشناسند!
من جدیدا زیاد Meepo بازی نکردم و مواقعی که بازی میکنم ، فقط برای بینندگان است و من اصلا قبول ندارم که Meepo برای برد ، بهتر از بقیه هیرو هاست. Skywrath یکی از لذت بخش ترین هیرو ها در بازی است و هیروی مورد علاقه منه و من از بازی کردنش لذت میرم.

محرک اصلی ات برای اول شدن در رده بندی جهانی چه بوده است ؟
Xcalibur. پارسال ، تیم Fnatic او را به خدمت گرفت برای اینکه او بیشترین MMR را در سطح جهان داشت و با Fnatic ، به The Summit , ESL One و The International 4 رفت. بعد از دیدن این قضایا ، تصمیم گرفتم که هرکاری می توانم بکنم تا به یک تیم عالی و سطح اول بروم.

پارسال ، نزدیک TI ، تو با MMR بالای ۷k در صدر جدول بودی ، بعد یکدفعه افت کردی اما باز به صدر برگشتی ، آیا این روی Professional Career ات تاثیری داشت؟
فکر کنم من در ۹۵% مواقع در صدر بودم اما به دلیل مشغله هایم و درگیر بودن به بازی های دیگر و نداشتن تعداد بازی های مورد نیاز ، در جدول نبودم و اول بودن تاثیری بر Professional Career ام نداشته است.

تو الان در تیم ۴Clover & Lepricon به همراه Wagamama, egm, Sexybamboe, Vanskor بازی میکنی . به نظر تیم پر قدرتی به همراه چنین بازیکنانی میاد؟
درسته ، ما ۳ تورنومنت اولمون رو بردیم ( Esportal Open, Gigabyte Challenge و MSI Dragon Battle) و به آینده ای خوب امید داریم.

بیشتر از این وقتت رو نمیگیرم ، حرف آخری داری؟
از برادرم تشکر میکنم که همیشه به من کمک کرده است.

به خاطر مصاحبه متشکر ام ، این MMR را بالا نگه دار !
حتما

اشتراک گذاری

 • Facebook
نویسنده: PhoenixOfTheWorld دیگر مطالب ارسال شده توسط
Playing Dota usually , Fighting with noobs actually!

۴ دیدگاه در "w33haa در صدر جدول Solo MMR با ۸۰۰۰"

 1. mohsen ۱۳۹۴/۰۴/۱۱ در ۰۱:۱۸ - Reply

  اولین نفر تو سرور اروپا w33 ولی قبلا تو سرور چین یکی ۸۰۰۰ شده بود

 2. علی ۱۳۹۴/۰۴/۱۱ در ۲۳:۱۱ - Reply

  اون ۷۹۹۹ شده بود و به ۸۰۰۰ نرسیده بود :))))

 3. ss ۱۳۹۴/۰۴/۱۲ در ۰۲:۱۰ - Reply

  والا من الان بیکاری رفتم سایت دوتا ۲ دیدم اینه

  ۴C&L.w33haa ۷۶۵۹

 4. rahman ۱۳۹۴/۰۴/۱۶ در ۱۰:۱۴ - Reply

  مونده تا به من برسه :))

ارسال یک پاسخ