Wings – Fnatic، بازی اول مرحله نیمه نهایی ESL One Manila

wings
توسط - موضوع اخبار

در این مطلب نگاهی خواهیم داشت به بازی دو تیم Fnatic و Wings در مرحله نیمه نهایی ESL One Manila. در این بازی ۳۴۳-Flyy به جای Mushi برای Fnatic بازی کرد.

گیم اول:

در این گیم شاهد استفاده شدیدا موثر از دو هیروی Pugna و Enchantress بودیم، به گونه ای که Fnatic در ده دقیقه اول بازی توانست هر سه تاور tier 1 تیم حریف را نابود کند. گلد زیادی که این حرکت نصیب fnatic کرد باعث شد تا آن ها بتوانند در تیم فایت ها نیز برتری قابل توجهی داشته باشند. تیم Wings از روی ناچاری تصمیم به کشتن روشان گرفت، اما اولین تلاش آن ها با شکست مواجه شد و بار دوم که به موفقیت انجامید بسیار دیر بود، چرا که تا آن زمان Spectre موفق به فارم کردن Radiance شده بود و fnatic توانست به آسانی گیم اول را از آن خود کند.

گیم دوم:

این گیم با فایت های پیاپی و تقریبا مساوی برای هر دو تیم آغاز شد و تا رسیدن هیروی Death Prophet تیم Fnatic به لول ۱۱ ادامه داشت، لحظه ای که برای fnatic به منزله چراغ سبزی برای پوش دادن بود. تیم Fnatic با وجود هماهنگی زیاد از نظر قدرت فارم و کیل گرفتن به نسبت هیروی های Core تیم حریف (Phantom Lancer, Spectre, Doom) ضعیف تر بودند و بنابراین نتوانستند در فایت های ۱۰ نفره موفقیتی کسب کنند و همین امر در نهایت موجب شکست آن ها شد.

گیم سوم:

این گیم نیز به صورتی تدریجی منجر به شکست Fnatic شد. در اوایل بازی هیروی Spectre تیم Fnatic در برابر دو هیروی Lone Druid و Treant که در لاین مقابل او قرار داشتند نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد. لاین میانی تقریبا مساوی بود و بازی Offlane هم به صورت جزیی به سود fnatic بود. این وضعیت تا رسیدن Outworld Devourer به لول ۶ و گنک های پیاپی او به طور کامل به سود Wings برگشت و دو هیروی Beastmaster و Witch Doctor نیز راه Wings را به سوی مسابقه فینال و شانس پیروزی ESL One Manila هموار کردند.

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

یک دیدگاه در "Wings – Fnatic، بازی اول مرحله نیمه نهایی ESL One Manila"

  1. مهدی ۱۳۹۵/۰۲/۰۸ در ۱۸:۲۴ - Reply

    عالی و آموزنده بود

ارسال یک پاسخ