Zhou از لیست تیم IG خط خورد

ig
توسط - موضوع اخبار

بازیکن Zhou بعد از ۲ سال بازی تماشایی در تیم IG، از تیم به دلیل عملکرد سطح پایینش در چند ماه اخیر حذف شد. جای او را بازیکنی به نام Hao پر خواهد کرد.

بر اساس یک Tweet که بازیکن Zhou در Weibo ارسال کرده است، او از تیم به دلیل عملکرد ضعیفش در چند ماه قبل از مسابقات بین المللی ۲۰۱۳ از تیم حذف شده است. متن انگلیسی زیر توسط مترجمین فروم Gosugamers ترجمه شده است ( و فارسی شده توسط Dota2wiki.ir ):

امسال من روی فرم نبودم. تصمیم کلوپ ورزشی IG برای جایگزین کردن من انتظار می رفت. من امیدوارم که این کلوپ به پیشروی آرام خود در آینده ادامه دهد، همچنین برای دوستان هم تیمی سابق خودم آرزوی موفقیت می کنم و آرزو می کنم که به مبارزه خود ادامه دهند. در حال حاضر من تصمیم دارم که اثبات کنم که ۷ تصویری که از من در لود اسکرین صفحات مانیتور دوتا خود در مسابقات WC3 دیدید، یک چیز عجیب و اتفاقی نبوده و ۲۷ عنوان قهرمانی صرفا بر اساس شانس نبوده است.

گفته می شه که بازیکن جایگزین Zhou شخصی به نام Hao – Zhi Hao chen خواهد بود و بر خلاف شایعاتی که در مورد او و Mu – Zhang Mu Pan گفته می شود که تحت حمایت یک تاجر بی نام هستند، این بازیکن از TongFu تمایلی برای ملحق شدن به تیم IG نشان نداده است و گفته می شود که Mu قصد دارد جایگزین Air در تیم Rising Star باشد.
در همین حین نیز گفته می شود که Chuan – Hock Chuan Wong قصد دارد تیم IG را ترک کرده و به DK ملحق شود.

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: Mr.Legendary دیگر مطالب ارسال شده توسط
نیازمند نویسنده برای سایت دوتا 2 ویکی. اگر علاقمند هستید لطفا از طریق تماس با ما در سایت اقدام نمایید

۲ دیدگاه در "Zhou از لیست تیم IG خط خورد"

  1. Infer ۱۳۹۲/۰۶/۲۸ در ۲۲:۱۶ - Reply

    باید ببینیم سال دیگه IG قوی میشه یا ضعیف

  2. MasterJoint ۱۳۹۲/۰۶/۲۸ در ۲۳:۱۲ - Reply

    ChuaN از iG جدا شه خیلی ضعیف میشه تیم.

ارسال یک پاسخ